Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 28 мар 2024, 21:39

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Співай - анімаційна комедія в прокаті
СообщениеДобавлено: 05 янв 2017, 11:13 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 сен 2015, 14:00
Сообщения: 11621
На новорічні свята в український прокат вийшла нова яскрава анімація від творців фільмів «Посіпаки» та «Секрети домашніх тварин» – комедія для всієї родини «Співай»!

Мульт нам з дітьми сподобався. Щиро насміялися з кумедних моментів. Наслухалися музики, яку включили у розмірі 85 композицій! Яскраво пішли непересічні герої - секретарка Ігуана, син грабіжника Горіли, слониха Мінна, кумедна багатодітна Свинка та й інші звірятка-таланти.

В ейфорії популярності талант-шоу фільм заходить доволі актуально, допомагає отримати й свою порцію натхнення на "не складати руки, а тільки діяти"!

Цікаво, що учасники пісенної битви талантів нової анімаціії студії Universal Pictures «Співай» в українському дубляжі заговорили голосами справжніх учасників талант-шоу. А це - ведучий шоу Юрій Горбунов, зірковий тренер «Голос. Діти 3» MONATIK, Анна Добриднєва та Женя Галич.

Трохи про мульт:
У світі, населеному тваринами, коала Бастер Мун керує театром, який переживає фінансові труднощі. Останній шанс повернути улюбленому театру колишню славу – грандіозний співочий конкурс для всіх бажаючих!


Юрій Горбунов (Коала Бастер Мун)
«Коала Бастер Мун – оптиміст. І цей оптимізм його завжди рятує! У цьому Мун схожий на мене. Тому що, на мій погляд, усе в житті відбувається на краще. І хай ми іноді падаємо – все-таки завжди маємо підійматися. Ви побачите в мультфільмі, що хоч які перепони готує Бастеру доля, його внутрішня сила допомагає все здолати та йти вперед. Його оптимізм мені імпонує. Я отримав масу задоволення від «спілкування» з цим персонажем, і думаю, що недаремно на цю роль запросили саме мене. Ця тема мені дуже близька і кожен глядач знайде в мультику щось знайоме та звичне. Обов’язково подивіться цей мультфільм, я певен, він усім сподобається! Багато подій з фільму дійсно відображають реальність талант-шоу», – коментує ведучий «Голос.Діти-3» та «Голос країни-7» Юрій Горбунов.

Дмитро Монатік (Баран Едді)
Для Дмитра Монатіка робота над анімацією «Співай» стала першим досвідом дубляжу: «Я давно мріяв про це, мені дуже хотілося взяти участь в озвучці мультфільму. Я насолоджувався кожною секундою процесу. Я вже не дочекаюся почути себе в ролі Едді на великому екрані – це дуже хвилююче!»
Про свого персонажа співак зазначає: «Мій герой Едді - дуже людяний баран. Він справжній друг, цінує своє оточення і цим ми з ним схожі. Що нас відрізняє так це, що Едді –мажор, він з багатої сім'ї і, чесно кажучи, побоюється своїх владних та статних родичів, навіть власну бабусю. У мене в родині все з точністю навпаки, зовсім інша ситуація. Тому мені довелося вживатись в образ, я намагався зрозуміти поведінку мого героя, його почуття. Але сьогодні анімація дійшла до такого рівня, що очима можна передати емоцію і ти її відразу відчуваєш. Тож ми швидко подружилися з Едді».

Анна Добриднєва (Дикобразиха Еш)
Анна Добриднєва із захопленням розповіла про свою героїню Еш: «Мій персонаж просто дивовижний! Це дівчинка-дикобраз, яка в душі рок-зірка. Вона - бунтарка і через попсовий крихкий лід їй доводиться йти до своєї мрії. Вона закохана в дуже егоїстичного хлопця, якого озвучує Женя Галич, і має досить багато проблем – вона намагається побудувати кар'єру і особисте життя. Але Еш досить оригінально долає всі перешкоди на своєму шляху. Для мене відкриттям стало те, що ми з нею дуже схожі саме за характером та реакціями на якісь життєві ситуації. Те, що я бачила за сюжетом і те, що мені потрібно було відтворити, я фактично висловлювала своїми емоціями та тим голосом, яким користуюся в житті. Мені пощастило – 100% співпадіння. Це спростило багато моментів і мені було комфортно працювати над дубляжем».
«Анімація «Співай» – неймовірна, вона добра, з гумором, цікавими персонажами і що найважливіше – в ній багато музики! Всім раджу подивитись на новорічні свята!», – додає співачка.

Женя Галич (Дикобраз Ленс)
«Ленс – панк-дикобраз, який має стосунки з дівчинкою на ім’я Еш. В них така альтернативна сімейка, яка зневажає усілякі конкурси талантів. Еш хоче взяти участь у шоу, аби швидко стати знаменитою, а Ленс усіляко її відмовляє. Що відбудеться далі ви дізнаєтесь зовсім скоро! Я вже не дочекаюсь, коли піду у кіно з друзями, дружиною та донькою. Певен, що друзі не впізнають мій голос, ми навіть робимо ставки. Цікаво, чи пізнає тата моя мала».
На питання, що спільного фронтмен О.Torvald має з персонажем, музикант жартує: «Він так сама погано співає як і я. А щодо стосунків з дівчатами – я ніколи не зустрічався з музикантом і ніколи б не зміг».
«Мені дуже сподобалось дублювати анімаційний фільм. Це начебто була робота, але дуже весела і невимушена, я навіть не помітив, як провів два дні у студії. Я хотів би займатись цим і надалі – мені б було цікаво озвучити якогось гопніка», – говорить Женя Галич.
(uaua.info)


Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Співай - анімаційна комедія в прокаті
СообщениеДобавлено: 05 янв 2017, 18:54 
Не в сети
РедаХтор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 13 сен 2005, 00:37
Сообщения: 14516
Откуда: оттуда
Мультик откровенно не понравился. Уже с самого начала, глядя на смущающуюся, но талантливую слониху, становилось понятно, каким будет финал. Очень все предсказуемо и мало юмора.
Кстати, по непредсказуемости меня подкупил мультик "Кубо". Это какой-то взрыв мозга).

_________________
И совсем не то принимала ты
за полчаса до еды


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Співай - анімаційна комедія в прокаті
СообщениеДобавлено: 05 янв 2017, 22:51 
Не в сети
Заслуженный ZаБорАвец

Зарегистрирован: 03 мар 2015, 21:34
Сообщения: 693
А сама идея класс, можно было развернуться, я в целом не пожалел


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Співай - анімаційна комедія в прокаті
СообщениеДобавлено: 05 янв 2017, 23:10 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 25 апр 2015, 19:10
Сообщения: 764
А мне понравился, смотрел с дочкой ей тоже. Вполне стоит посмотреть.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
 cron
Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия