Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 16 апр 2024, 08:06

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Як я субсидію оформлював
СообщениеДобавлено: 17 ноя 2015, 13:48 
Не в сети
Почётный ZаБорАвец III ст.
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 24 дек 2013, 14:16
Сообщения: 207
Як я субсидію оформляв

В житті кожної дорослої людини, рано чи пізно, настає той час коли їй випадає неочікувана можливість ахірєть з комунальних тарифів. Атож в черговий раз продивившись новини, що-до покращень в сфері господарських послуг, та повіривши щирому розовенькому карапузику в окулярчиках, з соціального ролика про надання халявних субсидій всім і кожному, ваш покірний слуга прийняв важке для себе рішення заповнити два папірці формату А4 що обіцяли шалені знижки на рахунки в майбутньому.

Сталося це на зорі всієї тієї катавасії, а тому що-до правильності заповнення бланку субсидії в інтернеті ходили початкові й обривчасті слухи. Та не боги горщики луплять, а тому попередньо одсканувавши бланки, про всяк випадок, з гріхом навпіл заповнив тії кляті папірці і попередньо вияснивши в Собезі їхню адресу, надіслав їм як було вказано в відосі «лише заповнені» «Заяву» та «Декларацію». Фух, ну тяпєріча настане мені щастя.
…Чека-аю-у…дочекався:

-Владімір Пєтрович?
-Ага
-Ето із собєса вас бєспокоят, вопрос о назначєніі вам субсідіі решон положитєльно, но вам нада под’єхать к нам с паспортом.
- Нашо?
- Поскольку ви нє «отвєтствєнний квартіросйомщік» нужен ваш паспорт.
(!!! ГАД, НУ КАЗАЛИ Ж ЩО ХТО ЗАВГОДНО, ХТО ПРОПИСАНИЙ, МАЄ ПРАВО ОФОРМИТИ!!!!!!)
-Добре, приїду…

Приїхав, дав пашпорт, отримав папірця. Ось витяг з нього:
«Вам буде назначено субсидію за умови відкриття тимчасових особових рахунків в організаціях-надавачах комунальних послуг»…і вказано строки за які я повинен це зробити – 2тиждні, та не пізніше місяця.

Тобто субсидія призначається не любій прописаній людині, а лише тій на кого відкриті рахунки в водоканалах-шмодоканалах!
Тобто – мені потрібно переоформити на себе рахунки в:
Жеку, водоканалі, тепломережі, запоріжгазі, запоріжобленерго.

Останні чотири організації не будуть з вами розмовляти якщо не буде справки з жеку про состав родини та реєстрацію, атож ідемо в жек.

В Жеку на рахунок договору з вами не будуть розмовляти без:
Документу на право власності на квартиру
Техпашпорту на квартиру
Вашого пашпорту
Ідент. Коду
Та….наявності в кабінеті ВСІХ прописаних в квартирі віком від 18років з пашпортами і заявами що вони не проти відкриття на тебе рахунку, та отримання почесного статусу «Отвєтствєнний квартиросйомщик» собствєннага же жиль’я.

В запоріжобленерго з вами не будуть розмовляти без:
На вибір: справки що ви «Отвєтствєнний квартиросйомщик»/ наявності всіх прописаних віком від 18 років.

В тепломережі на рахунок переоформлення договору, та особового рахунка з вами не будуть розмовляти без:
справки що ви «Отвєтствєнний квартиросйомщик»
пашпортів водомірів
інфи що їх перевірка зроблена вчасно
Останніх показів водомірів

В водоканалі з вами не будуть розмовляти без:
справки що ви «Отвєтствєнний квартиросйомщик» З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ЖЕКУ ЦЬОГО ФАКТУ ПО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ (коли прийде? – та х/з)
ОРИГІНАЛІВ пашпортів і кодів всіх прописаних віком старше 18років (тут можна зробити очі як у кота зі Шреку і вам дозволять тільки їх ксерокопії)
Дані лічильників не треба…

В Запорожгазі з вами не будуть розмовляти без:
Того щоб встати в 5 годин ранку, та поїхати записатися в чергу
А також:
Пашпорт і код
Тех пашпорт на квартиру
Справки з жеку
Документ на право власності
Тех пашпорт газового обладнання (плита не рахується)
Тех пашпорт лічильника якщо маєш



Далі я ніхрена не встиг зробити це за вказаний й постанові на отримання субсидії місяць, а тому подзвонив на… дослівно:«рєцєпшин» собєсу, де мені повідомили про таке:

1 У вас нулєвая субсідія (що воно таке я з переляку забув спитати)
2 Поскольку ви просрочілі вам нужно заново заполнять заявленіє і дєкларацию
3 Нєт, повторний запрос на організації оказивающіє комунальниє усугі на прєдмєт подтвєрждєнія пєрєоформлєнія вамі расчьотних счетов нікто дєлать нє будєт
4 Отказ от предоставлєнія субсідії должен бил бить вислан по почтє
5 Отказ от предоставлєнія субсідії можно взять на «рєсєпшинє»
6 Такіє вопроси по тєлєфону нє рєшают

Поїхав, постояв в черзі на «рєцепшинє», був послан в «відділ прийняття рішень», де мила жіночка мені сказала, що згідно новій постанові ніхрена ці рахунки не потрібно було переоформляти і що субсидія давно мені нараховується, але оскільки опалення ще не було, то і нараховано її було НУЛЬ…отака йухня, малята...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Як я субсидію оформлював
СообщениеДобавлено: 17 ноя 2015, 19:53 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 дек 2013, 19:05
Сообщения: 2995
Моя бабушка оформила субсидию в прошлом месяце. В жовтневом Совбезе (заполнила одну бумажку ей помогла инспекторша заполнять бумагу) и в этом месяце пришёл счёт - так вот ей вообще платить за квартиру НЕ надо!!!! Все погосила субсибия!!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Як я субсидію оформлював
СообщениеДобавлено: 17 ноя 2015, 20:53 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 сен 2012, 18:09
Сообщения: 13534
І ви їх не повбивали, пане Володимире?? Свята людина!! <3

_________________
Героям слава!


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения: Re: Як я субсидію оформлював
СообщениеДобавлено: 17 ноя 2015, 22:14 
Не в сети
Заслуженный ZаБорАвец

Зарегистрирован: 13 окт 2014, 14:17
Сообщения: 578
Solohaha писал(а):
І ви їх не повбивали, пане Володимире?? Свята людина!! <3
И не говорите, вытерпеть такое не все могут. В свое время в ЖЭКе на йух из коридора через открытые двери были посланы мастера... в бухгалтерию... потому что сидя через стенку у них не сходилось что-то в моих бумажках.
Больше меня там не видели. v_v


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия