Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 16 апр 2024, 18:59

Часовой пояс: UTC + 2 часа





Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1567 ]  На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 63  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 08 дек 2010, 11:43 
Не в сети
Почётный ZаБорАвец II ст.

Зарегистрирован: 12 сен 2008, 09:51
Сообщения: 336
Интересная статья о "смотрящем" по нашей области

Who is mr. Ivanushenko?

Раніше, коли в українській владі ще була конкуренція, виникло таке поняття, як «донецькі».

Дехто користувався ним, як синонімом до слова «окупанти». Нині, коли «донецькі» скрізь, народжується нове словечко — «єнакіївські».

Треба сказати, таких «єнакіївських» — на чолі з Президентом Віктором Януковичем — у владі чимало.

Нічне Єнакієве, наче Мордор Толкієна

«Какой поп такой приход»

Другим найвідомішим «єнакіївським» — після Лідера — раптово став ще вчора нікому невідомий депутат Юрій Іванющенко, або як його ще називають — Юрій Єнакіївський.

Коридори влади нині повняться чутками про впливовість та всесильність пана Іванющенко. Його називають найближчим до Януковича, авторитетнішим за Ріната Ахметова, «гаманцем» або «кишенею» президента. Йому начебто віддано Одеську та Запорізьку область, агропром та вуглепром, ринок спирту та зерна, та ще й найбільший базар в країні — «Сьомий кілометр» в Одесі.

А рік тому про нього ніхто нічого не знав.

Перша інформація про Юрія Іванющенка потрапила в ЗМІ, коли автор вирішила дослідити, хто 09.09.09 гуляв найшикарніше, за всю історію України, весілля в Донецьку. Була неабияк здивована, коли виявилося, що в Крижаному палаці — під балади Ероса Рамазоті та привітання Януковича-Ахметова — віддає доньку заміж маловідомий депутат ВР за яким офіційно не проглядається жодного бізнесу.

Звідки ж з’явився пан Іванющенко, він же — Юра Єнакіївський? І чи є хоч якесь підтвердження про його впливовість, окрім чуток? В цьому ми вирішили розібратися.

***
Виявилося, Юра Єнакіївський – літературний, так би мовити, псевдонім Юрія Іванющенка. Поспілкувавшись з відомими вихідцями з Єнакієва автор зрозумів: тут Іванющенко знають під ім’ям «Юрець Малий». Очевидно таку «кликуху» він «заробив» своїм невисоким зростом. Саме під цим псевдонімом він — як кримінальний авторитет – ніби-то проходив в оперативних документах правоохоронців у буремні 90-ті. Принаймні таке говорив на прес-конференції Юрій Луценко. Чи правда – питання риторичне.

До речі, з усіх «авторитетних персонажів» з Єнакієво «Юрець Малий» не був найбільш відомим. Більше «звучали» Салават, Шумак, Батура, а особливо Зуй (Анатолій Зуєв). Може тому що останній любив показуху. Наприклад, дочка Зуєва, що навчалася в Горлівському інституті іноземних мов приїжджала на навчання з двома джипами охорони. А ще Зуя — на початку двотисячних років — в Єнакієво називали кумом Януковича. Наскільки це відповідає дійсності, невідомо.

В подальші роки Зуєв просідав в плані фінансів, а відповідно й авторитету. Тоді як «Юрець Малий» піднімався. Хоча і продовжував залишатися в тіні. Останні 10 років він взагалі майже весь час проживав в Монако, його справи в Україні успішно вів Іван Аврамов. Настільки успішно, що про Аврамова почали говорити, як про одного з найбагатших людей Донбасу, інколи навіть, як (тільки не смійтеся) про кума Януковича. А про Іванющенка ніхто нічого не говорив.

***
Про не\наявність у Юри Єнакіївського яких-небудь кримінальних «подвигів», авторові невідомо. Відтак, називати його – слідом за Юрієм Луценко – «кримінальним авторитетом» ми не станемо. Як кажуть наші північні сусіди: «Не пойман — не вор».

Однак, автору відомий один факт, який є досить показовим. В 1998 році правоохоронці провели у Іванющенка з Зуєвим обшук, в результаті було «вилучено 6 одиниць незареєстрованих мисливських рушниць».

Мова йде не про ту зброю з якою ходять на кабанів, а про особливо популярні серед бандитів 90-тих американські дробовики «Маверик». Це — найкраща зброя для ближнього бою: короткий ствол, дробовий заряд, яким важко не вцілити, вона легко перезаряджається механічним пересмикуванням, має підствольний магазин. Це, до речі, улюблена зброя і американських поліцейських, яку можна побачити в багатьох бойовиках.

Втім, воювати «єнакіївські» не дуже любили. «Авторитети» з Батьківщини Януковича завжди мали хист до мирних переговорів.

«Навіть з «ринатівськими» «єнакіївські» були « в золотих», — розповів автору один знаний виходець з Єнакієво, — Їх інтереси перепліталися, але ніколи не пересікалися. Наприклад, коли Ахметов взяв під свій дах виробництво горілки «Олімп», це була єдина марка, яку не підробляли в нелегальних цехах Єнакієво».

Від себе автор може додати, що порозуміння «єнакіївських» та «ринатівських» були добре помітні на прикладі спільного користування Єнаківським металургійним заводом. Коли Рінат Ахметов там плавив метал, Юрій Іванющенко — розбирав дорогоцінні відвали заводу.

Також, за інформацією автора, ще на початку дев’яностих «Юрець Малий» встановив контакт з Віктором Януковичем. Не дивно: «авторитети» завжди налагоджували зв’язки з керівним складом великих підприємств – розбудовували систему «дахів». В майбутньому, якщо вірити чуткам, Іванющенко став саме тією людиною, яка звела дві глиби — Януковича та Ахметова — до єдиного.

Постійно проживаючи в Монако, Іванющенко завжди пам’ятав про рідне Єнакієве. Тут розташувалося гніздо його бізнесу.


Полная статья по адресу :
http://ord-ua.com/2010/12/06/who-is-mr-ivanushenko-/?lpage=1


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 02 фев 2018, 10:56 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 сен 2014, 19:21
Сообщения: 4910
Откуда: Запорожский край
Немо писал(а):
Цитата:
Сергій Руденко
Друзі! Тарас Чорновл каже, що абсолютна більшість українців купує чорну ікру. Скажіть, яку ікру Ви купляєте частіше - чорну чи заморську баклажанну?
Зріс попит на чорну ікру, люди спокійно собі купують, а раніше її навіть не завозили. А тепер люди почали жити краще

XD XD XD
https://www.facebook.com/Denys.Bezliudk ... nref=story
Цитата:
В сухому залишку. Ікорка
>>> Абсолютна більшість людей купує собі продукти, на які я можу хіба дивитись і облизуватися, хоч і був чотири скликання народним депутатом. Зріс попит на чорну ікру, люди спокійно собі купують, а раніше її навіть не завозили. А тепер люди почали жити краще. Я от дивлюся, що купують люди в супермаркеті біля мого будинку. А я нагадаю, що я живу не в Конча-Заспі чи в Царському Селі, а на Позняках, пролетарський район (Тарас Чорновіл)
от до сімнадцятого года
буржуй їв рябчик, ананас
тепер у нас такі відходи
не хоче даже срєдній клас
усе змінилося в країні
добробуту прийшла пора
в народі популярна нині
конкретно чорная ікра
от тіки продираю очі
будильник продзвенів с утра
омлєт я на сніданок хочу
а в холодильнику ікра
у морозілці банки, банки
на полках з низу догори
я б може йогурт випив зранку
а в мене п’ять кіло ікри
це ж я живу не в кончі-заспі
і не у царському селі
і не належу я до власті
я пролетарій взагалі
привик картоплю жерти й сало
капусту квашену, часник
а тут ікра. її чимало
я до такого не привик
а що ж робить, як в магазині
нічого іншого нема
я чув, що продають мівіну
із-під поли десь крадькома
та я б і хліба з’їв, не скрою
його давно вже не печуть
і давлюсь цілий день ікрою
лиш запиваю по чуть-чуть
і пхаю ложками за щоки
уже прокляту цю ікру
і буду їсти ще три роки
якшо раніше не помру

И, там же
Цитата:
Як набридне про бідність вам каркати
Та на Гройсмана гнуть матюки -
Прогуляйтеся до супермаркету
В пролетарський район Позняки.

Вчителі, роботяги, програмери,
Прибиральниця й метрдотель
Тягнуть чорну ікру кілограмами
До забитих ікрою осель!

А в зажертих мажорів за спиною,
Із кульочком негострих мівін
Прямо в черзі голодною слиною
Обтікає Тарас Чорновіл...

Водії й продавщиці на риночку
Набивають ікрою сурло -
А в Тараса сьогодні й ікриночки
На злиденних зубах не було!

Жебраки та керуючі банками,
Покоївки з Луценкових вілл -
Всі з ікрою затарились банками,
Всім до шмиги простий Чорновіл!

Що ж за людство навколо, о Божечку, -
Тягне все лиш до себе на стіл!
Дайте хтось хоч малесеньку ложечку,
Хай наїсться Тарас Чорновіл!

Він злиденність свою не приховує -
Що ж дивитись на нього згори?
Як не чорної, то кабачкової -
Тільки дайте Тарасу ікри!

Не кляніть, що служив Януковичу,
Відженіть посивілих сивіл -
Саме вашої щедрої помочі
Потребує Тарас Чорновіл!

До полички метніться кабанчиком
І хоч трохи візьміть не собі:
Може, ці, саме ваші, півбаночки
Порятують Тарасу обід!

І допоки триватиме криза оця,
Озирайтесь частіше навкіл:
Чи не в вас за плечима облизується
Зголоднілий Тарас Чорновіл?

Юрко КОСМИНА


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 02 фев 2018, 17:08 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Вспомнилось


Рабочий каждый день приносит с собой на завод завтрак - бутерброд с килькой. Однажды к нему подошел секретарь парткома:
- Завтра завод посетит иностранная делегация, так что ты, Иванов, возьми из дому что-нибудь получше!
Назавтра Иванов на глазах иностранцев развернул и съел бутерброд с черной икрой!
- Молодец, не подкачал! - говорит ему потом секретарь. – Как это тебе удалось достать черную икру?
- Всю ночь не спал, глаза из килек выковыривал

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 02 фев 2018, 23:50 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 27 янв 2014, 12:34
Сообщения: 6979
Откуда: от туда
Стишки класс! Посмеялся от души)))


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 03 фев 2018, 22:57 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Цитата:
Иудушка Юрий Луценко. Самые громкие недорасследованные преступления новейшей истории
...

ч.1 https://ord-ua.com/2018/01/29/iudushka- ... -istorii-/
ч.2 https://ord-ua.com/2018/02/02/iudushka- ... lstva-ch2/

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 05 фев 2018, 19:58 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
вот уж поистине : у кого о чем болит XD да и от скромности шЛяшко не умрет :-x

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 06 фев 2018, 16:25 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
АТО, война, ихтамнеты, командированный, добровольцы - да какая разницы ? Или разница таки есть? :cool:

ГПУ расследует гибель 48 россиян под Авдеевкой по запросу Следкома РФ — экс-командир 58 бригады

Цитата:
ГПУ розслідує загибель 48 осіб під Авдіївкою на прохання Росії, — український військовий

Як стверджує екс-командир 58 бригади, яка брала участь у боях за Авдіївку, його також допитали з цього питання Генеральна прокуратура України проводить досудове розслідування за запитом Слідчого комітету Російської Федерації за фактом загибелі 48 осіб під Авдіївкою в лютому 2016 року.

Про це Громадському радіо розповів колишній командир 16 батальйону 58 бригади Олег Громадський. «Це жителі Росії, які загинули на Авдіївській промзоні якраз із 4 по 8 число», — пояснив Громадський.
Екс-командир зазначив, що його також нещодавно допитали в Генеральній прокуратурі України у цій справі. За словами Громадського, Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу за статтями проти кількох українських офіцерів. «У нас підписані договори між Слідчим комітетом РФ та Генеральною прокуратурою про те, що на етапі досудового розслідування допити може проводити Генпрокуратура», — сказав він. Громадське радіо звернулося до Генеральної прокуратури із запитом про хід досудового розслідування та очікує відповіді.


https://hromadskeradio.org/news/2018/02 ... -viyskovyy

Цитата:
Liza Bogutskaya
6 ч ·
... российские коллеги обращаются за помощью к Луценко.
Вы будете смеяться, но Луцик не отказал российским коллегам, а расследует, почему украинские офицеры в Украине убили 48 российских оккупантов.
Следствие идёт. Наших военных допрашивают.
Все чинно и благородно.
В рамках договора о дружбе и сотрудничестве между Украиной и РФ.
https://www.facebook.com/liza.bogutskay ... 04&fref=nf

так кто там кого перечитал, а, порохоботики? :cool:

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 06 фев 2018, 16:37 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 27 янв 2014, 12:34
Сообщения: 6979
Откуда: от туда
Капец. 48 человек за 4 дня.
Луцик, придурок не счел необходимым поинтерисоваться в ск, че там делали граждане российской федерации в период боевых действий?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 13:07 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 май 2016, 12:41
Сообщения: 4657
Откуда: Запорожье, правый берег
Решение оставить Крым без боя приняли Пашинский и Полторак, - протокол допроса экс-главы Минобороны Тенюха

Окончательное решение о выводе украинских войск из Крыма без сопротивления было принято в ходе заседания СНБО 23 марта 2014 г. по инициативе тогдашнего главы Администрации президента Сергея Пашинского и бывшего руководителя Нацгвардии Украины, а ныне министра обороны Степана Полторака. Такое заявление сделал на своей странице в Фейсбук адвокат Виктора Януковича Виталий Сердюк, ссылаясь на скан-копии протокола допроса бывшего и.о. министра обороны Игоря Тенюха, которые он также публикует.

В опубликованных адвокатом Януковича фрагментах протокола допроса адмирала Тенюха экс-глава Минобороны, в частности, предоставил следователям ГПУ такие сведения: "После захвата штаба ВМС на заседании СНБО 23.03.2014 я доложил обстановку по Крыму, про результаты развертывания ВСУ в районе Широкого Лана и жестко выступил с пропозицией идти на прорыв в Крым. В ответ Сергей Пашинский сказал: "С Министром все ясно, он хочет войны, заслушаем других членов". Сразу же после меня выступил Степан Полторак, который был командующим НГУ. Дословно он сказал: "Я предлагаю с гордо поднятыми знаменами выводить наши части из Крыма". В ответ я сказал, что лучше застрелиться и в таком случае я готов подать в отставку немедленно".

Вспоминая обстоятельства другого ключевого заседания СНБО, которое состоялось месяцем ранее, 28 февраля 2014 г., Тенюх заявил в протоколе допроса, что все предложения военных по обороне полуострова блокировались Арсением Яценюком, на тот момент уже назначенным на должность премьер-министра Украины.

"После того, как я озвучил вопрос про развертывание войск - это вызвало большое противодействие со стороны, прежде всего, Тимошенко Ю.В., которая выступила с возражением о том, что я не понимаю всей ситуации, что это спровоцирует Россию и что нужно смотреть не только на Крым, а и на всю Украину, - вспоминает Тенюх. - Яценюк А.П. поддерживал Тимошенко... В своих возражениях Яценюк сказал, что это спровоцирует Россию на полномасштабное вторжение, а потому он не даст Министру обороны развязать третью мировую войну. Я спросил, посмотрят ли хотя бы разработанный нами план, на что я ничего не услышал в ответ".

Бывший глава Минобороны также указывает, что тогдашний глава Кабмина также заблокировал предложение военных направить в Крым специальную правительственную комиссию, которая должна была урегулировать ситуацию в регионе, как и не поддержал предложение начать масштабное развертывание войск на севере, востоке и юге континентальной части Украины.

"Я обращал внимание присутствующих (глава СБУ, глава СВР, начальник Генштаба, министр внутренних дел) на то, что необходимо создать правительственную комиссию, представители которой должны вылететь в Крым и оттуда управлять процессами, которые происходят на полуострове, - отмечает Тенюх. - В ответ Яценюк А.П. сказал, что это нецелесообразно делать, поскольку таких представителей арестуют в Крыму".

"Это еще одно свидетельство, как фактически сдавался Крым и предавались его жители", - подытожил в протоколе допроса бывший глава Минобороны.

https://ukranews.com/amp/news/545789-re ... ehks-glavy

_________________
На излете века взял и ниспроверг
Злого человека - добрый человек.
Из гранатомета - шлеп его, козла!
Стало быть, добро то посильнее зла!
(Е. Лукин)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 13:19 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 27 янв 2014, 12:34
Сообщения: 6979
Откуда: от туда
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 13:26 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 28 июл 2012, 14:42
Сообщения: 5407
Джекин писал(а):
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.

За что? За нищету?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 13:56 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Todd писал(а):
Джекин писал(а):
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.
За что? За нищету?
За Решение подарить Крым Росиии :cool:

По теме морды лица : коалиция есть, она работоспособна, перевыборы в ВР недоречни ( а то Путин нападет) XD
Цитата:
Спикер Верховной Рады Андрей Парубий вынужден был сегодня досрочно закрыть пленарное заседание парламента, поскольку в зале присутствовало недостаточное количество депутатов для принятия решения.
....


https://censor.net.ua/n3049040

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 14:02 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 28 июл 2012, 14:42
Сообщения: 5407
народ писал(а):
Todd писал(а):
Джекин писал(а):
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.
За что? За нищету?
За Решение подарить Крым Росиии :cool:

По теме морды лица : коалиция есть, она работоспособна, перевыборы в ВР недоречни ( а то Путин нападет) XD
Цитата:
Спикер Верховной Рады Андрей Парубий вынужден был сегодня досрочно закрыть пленарное заседание парламента, поскольку в зале присутствовало недостаточное количество депутатов для принятия решения.
....


https://censor.net.ua/n3049040

А тебе Крым сильно нужен?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 14:09 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 мар 2012, 15:39
Сообщения: 1621
Откуда: Baburwood
Todd писал(а):
народ писал(а):
Todd писал(а):
Джекин писал(а):
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.
За что? За нищету?
За Решение подарить Крым Росиии :cool:

По теме морды лица : коалиция есть, она работоспособна, перевыборы в ВР недоречни ( а то Путин нападет) XD
Цитата:
Спикер Верховной Рады Андрей Парубий вынужден был сегодня досрочно закрыть пленарное заседание парламента, поскольку в зале присутствовало недостаточное количество депутатов для принятия решения.
....


https://censor.net.ua/n3049040

А тебе Крым сильно нужен?

А тебе?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 14:15 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Todd писал(а):
народ писал(а):
Todd писал(а):
Джекин писал(а):
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.
За что? За нищету?
За Решение подарить Крым Росиии :cool:

А тебе Крым сильно нужен?

Тодд, да ты не только порохобот , но сепар XD , о как в своём рвении отбелить власть, готов даже одобрить аннексию Крыма.

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 14:17 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 28 июл 2012, 14:42
Сообщения: 5407
народ писал(а):
Todd писал(а):
народ писал(а):
Todd писал(а):
Джекин писал(а):
Ну теперь крымчане знают кому в Крыму надо памятники ставить.
За что? За нищету?
За Решение подарить Крым Росиии :cool:

А тебе Крым сильно нужен?

Тодд, да ты не только порохобот , но сепар XD , о как в своём рвении отбелить власть, готов даже одобрить аннексию Крыма.

Причем тут отбеливание власти?
Ты готова была за Крым воевать? Или в армию меня бы звали?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 14:23 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Todd писал(а):
Ты готова была за Крым воевать? Или в армию меня бы звали?
патриот :D
Да тебя же не выловишь, ты же скрываешься по съемным квартирам XD или ты ещё несовершеннолетней , твоя активность всегда совпадает с карантинами в школе , каникулами и выходными :cool:

За Донбасс почему-то воюем?

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 14:28 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 27 янв 2014, 12:34
Сообщения: 6979
Откуда: от туда
народ писал(а):
Todd писал(а):
Ты готова была за Крым воевать? Или в армию меня бы звали?
патриот :D
Да тебя же не выловишь, ты же скрываешься по съемным квартирам XD или ты ещё несовершеннолетней , твоя активность всегда совпадает с карантинами в школе , каникулами и выходными :cool:

За Донбасс почему-то воюем?

За Донбас воюем потому, что там людей начали резать и вы это прекрасно знаете. Во всяком случае это одна из главных причин. Вам же не надо напоминать, что в Славянске творилось и сколько трупов в братских могилах было обнаружено после его освобождения, я надеюсь?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:01 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 28 июл 2012, 14:42
Сообщения: 5407
народ писал(а):
Todd писал(а):
Ты готова была за Крым воевать? Или в армию меня бы звали?
патриот :D
Да тебя же не выловишь, ты же скрываешься по съемным квартирам XD или ты ещё несовершеннолетней , твоя активность всегда совпадает с карантинами в школе , каникулами и выходными :cool:

За Донбасс почему-то воюем?

Я лично за то чтоб ты вкусила вполной мере русского мира.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:22 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Todd писал(а):
Я лично за то чтоб ты вкусила вполной мере русского мира.
ну поэтому ты и прячешься от военкомата, что бы русский мир сюда не пришел, герой XD
Как на счет Крыма, что твои симпатики сдали русскому миру?

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:33 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 28 июл 2012, 14:42
Сообщения: 5407
народ писал(а):
Todd писал(а):
Я лично за то чтоб ты вкусила вполной мере русского мира.
ну поэтому ты и прячешься от военкомата, что бы русский мир сюда не пришел, герой XD
Как на счет Крыма, что твои симпатики сдали русскому миру?

Шо ты несешь?
Ещё раз объясню, воевать за Крым или Запорожье я смысла не вижу. И мне глубоко пофиг сдали они Крым или нет, я на этой мусорке не был лет 15


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:41 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 24 май 2009, 18:40
Сообщения: 1083
Цитата:
Вам же не надо напоминать, что в Славянске творилось и сколько трупов в братских могилах было обнаружено после его освобождения, я надеюсь?

А можно с этого места поподробнее...со ссылками на статистику, со свидетельствами очевидцев, с журналистскими подтверждениями, с выводами комиссии ОБСЕ. Про братские могилы и количество трупов в них это очень...очень интересно.
Цитата:
Ещё раз объясню, воевать за Крым или Запорожье я смысла не вижу

И вот так почти каждый патриот


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:43 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 27 янв 2014, 12:34
Сообщения: 6979
Откуда: от туда
Я уже оставлял тебе ссылку в другой теме. Можешь по ней сходить еще разок. Раз с первого раза не понял.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:48 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 24 май 2009, 18:40
Сообщения: 1083
Джекин писал(а):
Я уже оставлял тебе ссылку в другой теме. Можешь по ней сходить еще разок. Раз с первого раза не понял.

Но мы то сейчас общаемся в этой теме, так что хотелось бы конкретики. А то там много чего в разных темах было и про "знакомая в Польше живёт в коттедже и довольна такой жизнью" в том числе.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:52 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 28 июл 2012, 14:42
Сообщения: 5407
Zombie писал(а):
.
Цитата:
Ещё раз объясню, воевать за Крым или Запорожье я смысла не вижу

И вот так почти каждый патриот

Ну да, так в чем дело? Даже в таких обстоятельствах Россия ссыт


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Лицо нынешней власти
СообщениеДобавлено: 07 фев 2018, 15:53 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42575
Откуда: третья планета от Солнца
Todd писал(а):
Ещё раз объясню, воевать за Крым или Запорожье я смысла не вижу. И мне глубоко пофиг сдали они Крым или нет, я на этой мусорке не был лет 15
:D :D :D
ну да, все мы герои, пока в бой не позовут XD интересно, а за что бы тоддики воевать пошли? За золотого тельца? :cool:


по тем :

ПОПа и его окружение не занимаются коррупцией, они спасают Украину или как Петр Мальдивский с сотоварищи самоотверженно и изобретательно рятують неньку

кратко :
Мы бы и не подгребали под себя схемы Януковича, но ведь если не мы, то это обязательно сделают наши противники. Мы не можем этого допустить, поскольку на ПОПе держится вся Украина, то есть, все это он делает не для себя, а исключительно для Украины.

полностью (<_<) https://www.facebook.com/profile.php?id ... x8&fref=nf

_________________
«- Кто сказал, что государство - это мы?
Государство - это нас ...»

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 1567 ]  На страницу Пред.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 63  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия