Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 29 мар 2024, 18:34

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Знання - сила: ТОП-10 витрат чиновників на навчання дітей
СообщениеДобавлено: 20 июл 2018, 23:02 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42509
Откуда: третья планета от Солнца
Изображение

https://bihus.info/znanna-sila-top-10-v ... nfografika

_________________
Мы должны быть едиными, а нас хотят сделать одинаковыми.

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Знання - сила: ТОП-10 витрат чиновників на навчання діте
СообщениеДобавлено: 20 июл 2018, 23:03 
Не в сети
адекватник
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 27 июн 2010, 18:36
Сообщения: 42509
Откуда: третья планета от Солнца
Цитата:
Для випускників 11-х класів весела пора літніх канікул спохмурюється здачею зовнішнього незалежного оцінювання та вступом до університетів. Трохи більше щастить дітям політиків, які досить часто не пишуть ЗНО, оскільки здобувати вищу освіту їдуть за кордон. В яких країнах “гризуть граніт науки” нащадки українських високопосадовців, і в скільки це обходиться їхнім батькам - досліджували аналітики проекту “Декларації” (Bihus.Info).

Найбільше грошей у знання своїх дітей у 2017 році вклав Президент України Петро Порошенко. Його доньки-двійнята Олександра й Євгенія та наймолодший син Михайло навчаються у британському Сoncord College. У сумі витрати гаранта на оплату навчання складають 3,8 млн гривень на рік.

Не звик економити на знаннях дітей і народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Руслан Демчак, тому також відправив їх студіювати науку до Великої Британії. Обходиться це нардепові у понад 2 млн гривень на рік, за що він і посідає почесне друге місце нашого рейтингу.

Змалечку навчаються в Європі і діти радниці Голови Адміністрації Президента Наталії Попович. Згідно декларації за 2017 рік, на їхню дошкільну та середню освіту вони зі своїм чоловіком Ігорем Перегінцем, що раніше обіймав посаду заступника міністра охорони здоров’я, витратили понад 1,7 млн грн.

На четвертому місці нашого рейтингу опинився депутат Хмельницької облради Андрій Гордійчук, який також відправив свого сина гризти граніт науки на “туманний Альбіон”. Обходиться йому оплата навчання у 1,4 млн гривень на рік.

І з усього 40-тисячним відставанням від Гордійчука замикає топ-5 екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарева, що теж обрала для свого сина британську освіту, щоправда, в Києві. У 2017 році Микита Гонтарев закінчив столичну British International School, випускникам якої одночасно видається міжнародний сертифікат і український атестат.

Дослідження показало, що за кордоном навчаються близько 27% дітей чиновників, що задекларували витрати на освіту. Найпопулярнішими країнами для здобуття знань виявилися Велика Британія та Сполучені Штати Америки. Також чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах.

Загалом же на освіту своїх дітей у 2017 році 133 чиновники витратили 35,5 млн гривень.

_________________
Мы должны быть едиными, а нас хотят сделать одинаковыми.

Я ничего и никому не должен,
Поскольку никогда не жил в кредит.
(с) Андрей Дементьев


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Знання - сила: ТОП-10 витрат чиновників на навчання діте
СообщениеДобавлено: 21 июл 2018, 05:39 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 дек 2013, 19:50
Сообщения: 3619
Что я могу сказать про нынешних выпускников? Разве что словами Задорнова про пиндосов "тупые". На днях сеструха смотрела для крестьян результаты их вступительной кампании и слово за слово дело дошло до того что я (человек закончивший школу 20 лет назад) прошел пробные тесты зно образца 15 года, математику и химию, по часу на каждый, результаты были 181,5 и 172 соответственно, было бы больше, но мне было откровенно лень решать пару последних задач в конце.
Так вот, самое интересное в том, что по тому что я видел во вступительных таблицах, то мои результаты еще очень даже ничего и местами я даже на бюджет бы поступил, да. Это ж как нынче в школе учат.

_________________
Господи и Сатана дайте этим долболобам то что они хотят и пусть не жалуются!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Знання - сила: ТОП-10 витрат чиновників на навчання діте
СообщениеДобавлено: 21 июл 2018, 10:25 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 04 янв 2007, 06:39
Сообщения: 1366
Откуда: Запор-ожье
КотМатроскин писал(а):
Что я могу сказать про нынешних выпускников? Разве что словами Задорнова про пиндосов "тупые". На днях сеструха смотрела для крестьян результаты их вступительной кампании и слово за слово дело дошло до того что я (человек закончивший школу 20 лет назад) прошел пробные тесты зно образца 15 года, математику и химию, по часу на каждый, результаты были 181,5 и 172 соответственно, было бы больше, но мне было откровенно лень решать пару последних задач в конце.
Так вот, самое интересное в том, что по тому что я видел во вступительных таблицах, то мои результаты еще очень даже ничего и местами я даже на бюджет бы поступил, да. Это ж как нынче в школе учат.


Заинтрегован. Надо самому попробовать пройти.

_________________
Он знал меня, Горацио


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 4 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия