Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 28 мар 2024, 15:21

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Помісна Церква та питання легітимності Патріархатів
СообщениеДобавлено: 30 дек 2017, 18:22 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2014, 18:49
Сообщения: 3137
Звернув увагу на те, що у нас два Патріархати, і обох чомусь вважають нелегітимними. Але якщо до Патріарха Філарета були якісь претензії - то претензії до другого "нелегітимного" Патріархату ще більш сумнівні, як я думаю, чим претензії до Потріарха Філарета. Вони полягають в тому, що Патріарх цього Патріархату перейшов в інший Патріархат (якщо пам"ять не підводе). Ситуація незвична, і в мене починаються роздуми - чи не попрацювали над цим російські спецслужби. Адже до цього моменту Патріархат по церковним канонам був повністю легітимним. Я думаю, що він і зараз легітимний. Бо те, що Патріархат якийсь час був без глави - не думаю, що це призводить до нелегітимності. Он Московський Патріархат був без глави, коли раптово помер Патріарх, а потім на голосуванні вибрали Кирила. І нічого - ніхто чомусь не кричить, що Патріархат нелегітимний. Хоча в інеті була версія про убивство Патріарха, який був до Кирила. І версія цілком серйозна, на мою думку.

І думаю, що наша зацикленість і зацикленість влади України не Єдиній Помісній Церкві - геть нелогічна. Вірніше для нашої влади вона логічна - бо вони хочуть через Єдину Помісну Церкву України керувати народом. Бо в Єдиній помісній Церкві народом керувати простіше, ніж у трьох Патріархатах - бо немає куди перебігтии у випадку конфлікту із священником. А народу краще буде не в єдиній помісній церкві, а в трьох Патріархатах - нехай кожний вибирає той Патріархат, який вважає за правильним.

Якщо українці дійсно не хочуть бути рабами у своїх правителів - то три Патріархати для них краще, ніж Єдина помісна Церква в Україні. І якщо Всевишній так дає - то може нехай так і буде?

Потрібно "розібратись" із "нелігітимністю" хоч одного українського Патріархату. Якщо не помиляюсь - то такий самий Патріархат є в Канаді - то він що - нелегітимний?! Думаю, що легітимний. А те, що Патріарх втік з самого Патріархату - я серйозно не сприймаю: втік - то нового вибрали! Бо москву послухати - то у них на Україні всі нелегітимні, окрім Московського Патріархату!

_________________
Вся наша склонность к оптимизму
От невозможности представить
Какого рода завтра клизму
Судьба решила нам поставить


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия