Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 18 апр 2024, 11:20

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 61 ]  На страницу 1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 11:06 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
Щоб зробити з Ісуса месію, апостоли Лука і Матвій вирішили придумати йому родовід, бо за юдейським пророцтвом месія повинен бути нащадком царя Давида. І тут одразу виникло два конфузи. Перший полягає в тому, що в Ісуса не може бути родоводу, адже Йосип не був його батьком. Другий полягає в тому, що вони не узгодили між собою вигадані імена. В них збігається тільки родовід царя Давида (виділив червоним), який вони взяли з тих же таки юдейських джерел.

Від Луки 3:23-38
А Сам Ісус, розпочинаючи, мав років із тридцять, бувши, як думано, сином Йосипа, Ілія, сина Маттатового, сина Левіїного, сина Мелхіїного, сина Яннаєвого, сина Йосипового, сина Маттатієвого, сина Амосова, сина Наумового, сина Еслієвого, сина Наггеєвого, сина Маатового, сина Маттатієвого, сина Семенієвого, сина Йосихового, сина Йодаєвого, сина Йоананового, сина Рисаєвого, сина Зоровавелевого, сина Салатіїлового, сина Нирієвого, сина Мелхієвого, сина Аддієвого, сина Косамового, сина Елмадамового, сина Ірового, сина Ісуєвого, сина Еліезерового, сина Йоримового, сина Маттатієвого, сина Левієвого, сина Семенового, сина Юдиного, сина Йосипового, сина Йонамового, сина Еліякимового, сина Мелеаєвого, сина Меннаєвого, сина Маттатаєвого, сина Натамового, сина Давидового, сина Єссеєвого, сина Йовидового, сина Воозового, сина Салаєвого, сина Наассонового, сина Амінадавого, сина Адмінієвого, сина Арнієвого, сина Есромового, сина Фаресового, сина Юдиного, сина Яковлевого, сина Ісакового, сина Авраамового, сина Тариного, сина Нахорового, сина Серухового, сина Рагавового, сина Фалекового, сина Еверового, сина Салиного, сина Каїнамового, сина Арфаксадового, сина Симового, сина Ноєвого, сина Ламехового, сина Матусалового, сина Енохового, сина Яретового, сина Малелеїлового, сина Каїнамового, сина Еносового, сина Ситового, сина Адамового, Сином Божим.
Від Матвія 1:2-16
Авраам породив Ісака, а Ісак породив Якова, а Яків породив Юду й братів його. Юда ж породив Фареса та Зару від Тамари. Фарес же породив Есрома, а Есром породив Арама. А Арам породив Амінадава, Амінадав же породив Наассона, а Наассон породив Салмона. Салмон же породив Вооза від Рахави, а Вооз породив Йовіда від Рути, Йовід же породив Єссея. А Єссей породив царя Давида, Давид же породив Соломона від Урієвої. Соломон же породив Ровоама, а Ровоам породив Авію, а Авія породив Асафа. Асаф же породив Йосафата, а Йосафат породив Йорама, Йорам же породив Озію. Озія ж породив Йоатама, а Йоатам породив Ахаза, Ахаз же породив Єзекію. А Єзекія породив Манасію, Манасія ж породив Амоса, а Амос породив Йосію. Йосія ж породив Йоякима, Йояким породив Єхонію й братів його за вавилонського переселення. А по вавилонськім переселенні Єхонія породив Салатіїля, а Салатіїль породив Зоровавеля. Зоровавель же породив Авіюда, а Авіюд породив Еліякима, а Еліяким породив Азора. Азор же породив Садока, а Садок породив Ахіма, а Ахім породив Еліюда. Еліюд же породив Елеазара, а Елеазар породив Маттана, а Маттан породив Якова. А Яків породив Йосипа, мужа Марії, що з неї родився Ісус, званий Христос


Последний раз редактировалось Agnostic 20 ноя 2019, 00:18, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 11:51 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 янв 2014, 14:40
Сообщения: 851
На самом деле в Библии очень много противоречий и не соответствий, не только это...


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 12:04 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
OlekOlek писал(а):
На самом деле в Библии очень много противоречий и не соответствий, не только это...

Я знаю, я про них ще напишу. Не хочу одразу навантажувати форумчан. Люди не люблять, коли дуже багато тексту.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 15:11 
Не в сети
Почётный ZаБорАвец I ст.

Зарегистрирован: 13 окт 2017, 13:55
Сообщения: 392
Атеистам на эти несоответствия наплевать, а верующим ничего не доказать(((


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 16:02 
Не в сети
БАРЫГА-СПЕКУЛЯНТ
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 20 апр 2011, 10:43
Сообщения: 17176
Откуда: Запорожье
Изображение


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 16:25 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 дек 2013, 19:05
Сообщения: 2995
Музична пауза:
Ісус - Ти найкращий Друг


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 16:39 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 дек 2013, 19:50
Сообщения: 3619
Рекомендую почитать Лео Таксиля, там целых две книги анализа библии и евангелия

_________________
Господи и Сатана дайте этим долболобам то что они хотят и пусть не жалуются!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 18:25 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2014, 18:49
Сообщения: 3137
Я когда-то тоже думал, что в Библии просто описан приход инопланетян или что-то вроде этого. Но после каких-то событий в жизни мое мировоззрение изменилось кардинально и противоположно ...

_________________
Вся наша склонность к оптимизму
От невозможности представить
Какого рода завтра клизму
Судьба решила нам поставить


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 18:31 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 18 мар 2015, 11:00
Сообщения: 5885
Viktor444 писал(а):
Я когда-то тоже думал, что в Библии просто описан приход инопланетян или что-то вроде этого. Но после каких-то событий в жизни мое мировоззрение изменилось кардинально и противоположно ...

И в какую сторону?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 18:32 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2014, 18:49
Сообщения: 3137
Тушкан писал(а):
Viktor444 писал(а):
Я когда-то тоже думал, что в Библии просто описан приход инопланетян или что-то вроде этого. Но после каких-то событий в жизни мое мировоззрение изменилось кардинально и противоположно ...

И в какую сторону?
В сторону Православного Христианского учения.

_________________
Вся наша склонность к оптимизму
От невозможности представить
Какого рода завтра клизму
Судьба решила нам поставить


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 18:47 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 25 янв 2014, 14:40
Сообщения: 851
Viktor444 писал(а):
Я когда-то тоже думал, что в Библии просто описан приход инопланетян или что-то вроде этого. Но после каких-то событий в жизни мое мировоззрение изменилось кардинально и противоположно ...

А я, к сожалению, наоборот. Искренне хочу ошибаться, но сколько не изучал вопрос, никак не могу найти хотя б одно подтверждение для себя, всего того что проповедуется в различных религиях, будь-то Ислам, Христианство или в любой другой религии.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 19:10 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 18 мар 2015, 11:00
Сообщения: 5885
OlekOlek писал(а):
Viktor444 писал(а):
Я когда-то тоже думал, что в Библии просто описан приход инопланетян или что-то вроде этого. Но после каких-то событий в жизни мое мировоззрение изменилось кардинально и противоположно ...

А я, к сожалению, наоборот. Искренне хочу ошибаться, но сколько не изучал вопрос, никак не могу найти хотя б одно подтверждение для себя, всего того что проповедуется в различных религиях, будь-то Ислам, Христианство или в любой другой религии.


Я когда-то читал откровения одного российского сценариста. Он еще в школе сильно увлекся религией, думал стать священником. Но чем больше углублялся в ту область, тем больше становился атеистом. Сейчас утверждает, что Бога нет. Но, наверняка, есть и примеры обратного.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 19:14 
Не в сети
Почётный ZаБорАвец I ст.

Зарегистрирован: 13 окт 2017, 13:55
Сообщения: 392
Сейчас придёт Мантис и всех пожгёт на костре
Вы ж, еретики, в РПЦ не верите


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 19:35 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2014, 18:49
Сообщения: 3137
OlekOlek писал(а):
Viktor444 писал(а):
Я когда-то тоже думал, что в Библии просто описан приход инопланетян или что-то вроде этого. Но после каких-то событий в жизни мое мировоззрение изменилось кардинально и противоположно ...

А я, к сожалению, наоборот. Искренне хочу ошибаться, но сколько не изучал вопрос, никак не могу найти хотя б одно подтверждение для себя, всего того что проповедуется в различных религиях, будь-то Ислам, Христианство или в любой другой религии.

Насколько я понял и предполагаю, СПЕЦИАЛЬНО не дается Всевышним свидетельства своего существования. То есть вопрос стоит так: человек должен сделать свой выбор (верить или не верить) сам, без достаточных доказательств. Вероятно - чтобы не было принуждения в соблюдении Заповедей и в Вере. То есть примерно так: человек должен сам придти ко Всевышнему, но не нужно его насильно приганять туда. А иначе может получиться так: человеку не люба Вера и Заповеди. Но он понимает, что Всевышний существует - и неохотно, но вынужденно принимает его существование и Заповеди.

Хотя есть исключения: одному верующему во сне (или не во сне?) пришла Пресвятая Богородица. До этого он не верил, а после этого стало верующим.

Меня тоже к Вере привели постепенно жизненные обстоятельства. Я так понимаю, иносказательно - "за шиворот привели". Ну как-то так.

_________________
Вся наша склонность к оптимизму
От невозможности представить
Какого рода завтра клизму
Судьба решила нам поставить


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 05 окт 2019, 19:42 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 23 сен 2012, 15:41
Сообщения: 20370
YurekK писал(а):
Сейчас придёт Мантис и всех пожгёт на костре
Вы ж, еретики, в РПЦ не верите

XD Не, я не психотерапевт. Так что прошёл мимо.

_________________
1. Ми всі хотіли стати пілотами; більшість із нас стали лузерами (с) Сергій Жадан


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 06 окт 2019, 16:40 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
Релігія рабів VS релігія господарів

Християнство
А Я вам кажу не противитись злому. І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, підстав йому й другу. А хто хоче тебе позивати й забрати сорочку твою, віддай і плаща йому. А хто силувати тебе буде відбути подорожнє на милю одну, іди з ним навіть дві. Хто просить у тебе то дай, а хто хоче позичити в тебе не відвертайсь від нього. Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує, Матвія 5:39

А ну ж тепер ви, багачі, плачте й ридайте над лихом своїм, що вас має спіткати: ваше багатство згнило, а ваші вбрання міль поїла! Золото ваше та срібло поіржавіло, а їхня іржа буде свідчити проти вас, і поїсть ваше тіло, немов той огонь! Ви скарби зібрали собі на останні дні! Якова 5:1

Отож, коріться кожному людському творінню ради Господа, чи то цареві, як найвищому, чи то володарям, як від нього посланим для карання злочинців та для похвали доброчинців. Бо така Божа воля, щоб доброчинці гамували неуцтво нерозумних людей, як вільні, а не як ті, що мають волю на прикриття лихого, але як раби Божі. Шануйте всіх, братство любіть, Бога бійтеся, царя поважайте. Раби, коріться панам із повним страхом, не тільки добрим та тихим, але й прикрим. 1 Петра 2:13

А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка, та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах апостолів. І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові! Як Ананій зачув ці слова, то впав та й умер... І обгорнув жах великий усіх, що це чули! Юнаки ж повставали, обгорнули його, і винесли та й поховали. сталось, годин через три прийшла й дружина його, про випадок нічого не знавши. Промовив до неї Петро: Скажи мені, чи за стільки ви землю оту продали? Вона ж відказала: Так, за стільки. До неї ж Петро: Чому це ви змовилися спокушувати Господнього Духа? Он ті входять у двері, що чоловіка твого поховали, і тебе вони винесуть...вона зараз упала до ніг його, та й умерла. Як ввійшли ж юнаки, то знайшли її мертвою, і, винісши, біля мужа її поховали. Діяння 5:1

Юдаїзм
Станеться, коли Господь, Бог твій, уведе тебе до того Краю, якого присягнув був батькам твоїм, Авраамові, Ісакові та Якову, щоб дати тобі великі та гарні міста, яких ти не будував, та доми, повні всякого добра, яких ти не наповнював, і тесані колодязі, яких ти не тесав, і виноградники та оливки, яких ти не садив, і ти будеш їсти й наситишся, Повторення Закону 6:10

Господь вижене всі ті народи перед вами, і ви посядете народи більші й міцніші від вас. Кожне місце, що на нього ступить ваша нога, буде ваше. Від пустині й Ливану, від Річки, річки Ефрату й аж до моря Останнього буде ваша границя. Не встоїть ніхто перед вами, ляк перед вами й страх перед вами дасть Господь, Бог ваш, на кожен той край, що ви ступите на нього, як Він говорив вам. Повторення Закону 11:23

Бо Господь, Бог твій, поблагословив тебе, як говорив був тобі, і ти зробиш, що багато людей даватимуть тобі позичку, а ти не даватимеш позички. І будеш ти панувати над багатьма народами, а над тобою не будуть панувати. Повторення Закону 15:6

Коли Господь, Бог твій, повигублює народи, що Господь, Бог твій, дає тобі їхній Край, і ти повиганяєш їх, і осядеш по їхніх містах та по їхніх домах, Повторення Закону 19:1

Господь, Бог твій, дасть його в руку твою, а ти повбиваєш усю чоловічу стать його вістрям меча. Тільки жінок, і дітей, і худобу, і все, що буде в тім місті, всю здобич його забереш собі, і будеш ти їсти здобич ворогів своїх, що дав тобі Господь, Бог твій. Так ти зробиш усім містам, дуже далеким від тебе, що вони не з міст цих народів. Тільки з міст тих народів, які Господь, Бог твій, дає тобі на володіння, не позоставиш при житті жодної душі, бо конче вчиниш їх закляттям: Хіттеянина, і Амореянина, і Ханаанеянина, і Періззеянина, і Хіввеянина, і Євусеянина, як наказав був тобі Господь, Бог твій, Повторення Закону 20:13

А раб твій та невільниця твоя, що будуть твої, будуть із народів, що навколо вас, із них купите раба й невільницю. А також із синів осілих, що мешкають з вами, з них купите та з племені їхнього, що з вами, що породили в Краї вашім, і будуть вони вам на посілість. І передасте їх, як спадщину, вашим синам по вас на спадок посілости навіки, ними будете робити, а братами вашими, синами Ізраїлевими, один одним, не будете володіти жорстоко. Левит 25:44

І мури твої побудують чужинці, а їхні царі тобі будуть служити, бо в запалі гніву Свого Я був уразив тебе, а в Своїм уподобанні змилуюся над тобою! І будуть постійно відкритими брами твої, ані вдень, ні вночі не замкнуться вони, щоб приносити до тебе багатство народів, і їхні царі щоб були припроваджені. Бо погинуть народ та те царство, що не схочуть служити тобі, і ці народи понищені будуть зовсім! Ісая 60:10


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 10 окт 2019, 18:21 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
Ось що буває, коли автори їдять однакові гриби, але галюцинують по-різному!

Матвія 4:18
Як проходив же Він поблизу Галілейського моря, то побачив двох братів: Симона, що зветься Петром, та Андрія, його брата, що невода в море закидали, бо рибалки були. І Він каже до них: Ідіть за Мною, Я зроблю вас ловцями людей! вони зараз покинули сіті, та й пішли вслід за Ним. далі пішовши звідти, Він побачив двох інших братів, Зеведеєвого сина Якова та Івана, його брата, із Зеведеєм, їхнім батьком, що лагодили свого невода в човні, і покликав Він їх. Вони зараз залишили човна та батька свого, та й пішли вслід за Ним.(Не описує чудо з виловом риби)
Марка 1:16
Аколи Він проходив біля Галілейського моря, то побачив Симона та Андрія, брата Симонового, що невода в море закидали, бо рибалки були. І сказав їм Ісус: Ідіть услід за Мною, і зроблю, що станете ви ловцями людей. І зараз вони свого невода кинули, та й пішли вслід за Ним. А коли недалеко прийшов, то побачив Він Якова Зеведеєвого та брата його Івана, що й вони в човні невода лагодили. І зараз покликав Він їх. І вони залишили батька свого Зеведея в човні з робітниками, і пішли вслід за Ним. (Не описує чудо з виловом риби)
Луки 5:2
І Він побачив два човни, що стояли край озера. А рибалки, відійшовши від них, полоскали невода. І Він увійшов до одного з човнів, що був Симонів, і просив, щоб він трохи відплив від землі. І Він сів, та й навчав народ із човна. А коли перестав Він навчати, промовив до Симона: Попливи на глибінь, і закиньте на полов свій невід. А Симон сказав Йому у відповідь: Наставнику, цілу ніч ми працювали, і не вловили нічого, та за словом Твоїм укину невода. А зробивши оце, вони безліч риби набрали і їхній невід почав прориватись..І кивали вони до товаришів, що були в другім човні, щоб прийшли помогти їм. Ті прийшли, та й наповнили обидва човни, аж стали вони потопати. А як Симон Петро це побачив, то припав до колін Ісусових, кажучи: Господи, вийди від мене, бо я грішна людина! Бо від полову риби, що зловили вони, обгорнув жах його та й усіх, хто з ним був, також Якова й Івана, синів Зеведеєвих, що були спільниками Симона. І сказав Ісус Симонові: Не лякайсь, від цього часу ти будеш ловити людей! (вигадав чудо з виловом риби)

Матвія 8:5
А коли Він до Капернауму ввійшов, то до Нього наблизився сотник, та й благати зачав Його, кажучи: Господи, мій слуга лежить удома розслаблений, і тяжко страждає. Він говорить йому: Я прийду й уздоровлю його. А сотник Йому відповів: Недостойний я, Господи, щоб зайшов Ти під стріху мою... Та промов тільки слово, і видужає мій слуга!
Луки 7:2
У одного ж сотника тяжко раб занедужав, що був дорогий йому, і вмирати вже мав. А коли про Ісуса почув, то послав він до Нього юдейських старших, і благав Його, щоб прийшов, і вздоровив раба його. Вони ж прибули до Ісуса, та й ревно благали Його й говорили: Він достойний, щоб Ти це зробив йому. Бо він любить народ наш, та й для нас синагогу поставив.І пішов Ісус із ними. І коли недалеко від дому вже був, сотник друзів послав, щоб сказати Йому: Не турбуйся, о Господи, бо я недостойний, щоб зайшов Ти під стріху мою. Тому то й себе не вважав я за гідного, щоб до Тебе прийти. Та промов тільки слово, і раб мій одужає.

Матвія 8:28
Як прибув Він на той бік, до землі Гадаринської, перестріли Його два біснуваті, що вийшли з могильних печер, дуже люті, так що ніхто не міг переходити тією дорогою.
Луки 8:26
І вони припливли до землі Гадаринської, що навпроти Галілеї, як на землю Він вийшов, перестрів Його один чоловік із міста, що довгі роки мав він демонів, не вдягався в одежу, і мешкав не в домі, а в гробах.

Матвія 20:30
І ось двоє сліпих, що сиділи при дорозі, почувши, що переходить Ісус, стали кричати, благаючи: Змилуйсь над нами, Господи, Сину Давидів!
Луки 18:35
І сталось, як Він наближався був до Єрихону, один невидющий сидів при дорозі й просив.

Матвія 21:19
І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло. А учні, побачивши це, дивувалися та говорили: Як швидко всохло це фіґове дерево!
Марка 11:20
А проходячи вранці, побачили фіґове дерево, усохле від кореня., згадавши Петро, говорить Йому: Учителю, глянь фіґове дерево, що прокляв Ти, усохло!

Матвія 26:48

А зрадник Його дав був знака їм, кажучи: Кого поцілую, то Він, беріть Його. І зараз Він підійшов до Ісуса й сказав: Радій, Учителю! І поцілував Його. Ісус же йому відказав: Чого, друже, прийшов ти? Тоді приступили та руки наклали на Ісуса, і схопили Його.
Івана 18:4
А Ісус, усе відавши, що з Ним статися має, виходить та й каже до них: Кого ви шукаєте? Йому відповіли: Ісуса Назарянина. Він говорить до них: Це Я... А стояв із ними й Юда, що видав Його. І як тільки сказав їм: Це Я, вони подалися назад, та й на землю попадали...І Він знов запитав їх: Кого ви шукаєте? Вони ж відказали: Ісуса Назарянина. Ісус відповів: Я сказав вам, що це Я...(сам зізнався, що він Ісус)

Матвія 27:5
кинувши в храм срібняки, відійшов, а потому пішов, та й повісився...
Діяння 1:18
І він поле набув за заплату злочинства, а впавши сторчма, він тріснув надвоє, і все нутро його вилилось...

Матвія 27:44
Також насміхалися з Нього й розбійники, що з Ним були розп'яті.
Луки 23:39
А один із розп'ятих злочинників став зневажати Його й говорити: Чи Ти не Христос? То спаси Себе й нас! Обізвався ж той другий, і докоряв йому, кажучи: Чи не боїшся ти Бога, коли й сам на те саме засуджений? Але ми справедливо засуджені, і належну заплату за вчинки свої беремо, Цей же жадного зла не вчинив.І сказав до Ісуса: Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє! І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!

Матвія 27:51
І ось завіса у храмі роздерлась надвоє від верху аж додолу, і земля потряслася, і зачали розпадатися скелі, і повідкривались гроби, і повставало багато тіл спочилих святих, а з гробів повиходивши, по Його воскресенні, до міста святого ввійшли, і багатьом із'явились. А сотник та ті, що Ісуса з ним стерегли, як землетруса побачили, і те, що там сталося, налякалися дуже й казали: Він був справді Син Божий! (З євангелістів на страті Ісуса був присутній тільки Іван. Ні про який землетрус і зомбі-апокаліпсис він не пише)

Івана 5:31
Коли свідчу про Себе Я Сам, то свідоцтво Моє неправдиве.
Івана 8:14
Відповів і сказав їм Ісус: Хоч і свідчу про Себе Я Сам, та правдиве свідоцтво Моє

Діяння 9:7
А люди, що йшли з ним, онімілі стояли, бо вони чули голос, та нікого не бачили.
Діяння 22:9
А ті, що зо мною були, правда, бачили світло, але не почули вони того голосу, що мені говорив.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 10 окт 2019, 21:17 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2014, 18:49
Сообщения: 3137
Agnostic, помню видео лекции 1 курса юридического факультета. На сцене с десяток человек. Вдруг из боковой двери на сцену выскакивает несколько автоматчиков, трещат из автоматов - расстреливают людей на сцене. Те падают. Автоматчики убегают назад в ту же дверь.

Потом лектор просит студентов из аудитории рассказать последовательность событий и подробности. Итог - все рассказывают события по-разному.

Вывод: так должно было быть (разные рассказы), и это естественно.

_________________
Вся наша склонность к оптимизму
От невозможности представить
Какого рода завтра клизму
Судьба решила нам поставить


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 11 окт 2019, 16:22 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
Правда може бути тільки одна, а брехлива релігія має бути знищена!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 11 окт 2019, 18:15 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 09 дек 2013, 19:05
Сообщения: 2995
музична пауза:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 11 окт 2019, 18:36 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
Arbuz, ви назву теми читали?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 11 окт 2019, 20:03 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 июл 2014, 18:49
Сообщения: 3137
Agnostic писал(а):
Arbuz, ви назву теми читали?
Он как раз по теме песню включил.

_________________
Вся наша склонность к оптимизму
От невозможности представить
Какого рода завтра клизму
Судьба решила нам поставить


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 13 окт 2019, 08:23 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
ЦІКАВИЙ ФАКТ
В ісламі Ісус є шанованим пророком на ім'я Іса ібн Мар'ям. Коран називає його рабом Аллаха. Мусульмани не вірять в те, що він був розіп'ят. Вони чекають на його друге пришестя перед кінцем світу. Іса має виконати ще одну місію, а потім померти і бути похованим поруч з Мухаммедом.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 18 окт 2019, 00:05 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-

Зарегистрирован: 01 апр 2014, 19:41
Сообщения: 2980
Откуда: Запорожье
СМЕЮЩИМСЯ НЫНЕ
Наталья Шевченко

Никто не смеется над Богом в больнице…
Никто не смеется над Ним на войне,
Там вера в сердцах начинает искриться,
И чаще молитвы звучат в тишине.

Никто не смеется над Ним при пожаре,
И всем не до смеха, когда идет смерч,
При голоде и при подземном ударе,
Насмешки проходят, меняется речь…

Слетает с лица вдруг надменная маска,
Когда самолет начинает трясти…
Никто не заявит, что Бог — это сказка,
Преступника встретив на узком пути…

Никто не воскликнет, что вера — для глупых,
Услышав смертельный диагноз врача…
И с пеной у рта, спорить мало кто будет,
Когда встретит взгляд своего палача…

Издевки, плевки и глупые шутки
Теряют свою актуальность, когда
Ты вдруг понимаешь, что нет и минутки
Призвать в свою жизнь Иисуса Христа…

Машина на скорости… Ты на дороге…
Вот резкий обрыв… Вот об камень висок…
Вот — пуля шальная, беда на пороге…
От смерти и ада, ты — на волосок…

Откуда ты знаешь, смеющийся ныне…
Что будет с тобой на развилках судьбы?
Смеяться легко, пока Бог дает силы
И терпит смиренно твои кулаки.

Смеяться легко под греховные мысли…
И под одобряющий взгляд пьяных глаз,
Но Бог все же ждет и дыхание жизни
Тебе оставляет, даря тебе шанс…

Он рядом, молчит и милости полон.
Но может Он Имя Свое защитить —
Он лишь отойдет… и тогда своим словом
Ты можешь себя навсегда погубить.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения: Re: Атеїзм
СообщениеДобавлено: 18 окт 2019, 09:17 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 01 июн 2019, 14:34
Сообщения: 32
Я правда пытался. Я пытался верить, что Бог есть, что он создал нас по своему образу и подобию, что он очень нас любит и хорошенько следит за тем, что творится. Я правда пытался в это поверить, но должен признаться: чем дольше живёшь, чем больше смотришь на то, что происходит вокруг, тем больше ты понимаешь, что что-то здесь не так. Война, болезни, смерть, разрушения, голод, разврат, нищета, пытки, преступность, коррупция и — шоу на льду. Что-то совершенно точно не так. Так никуда не годится. Если это лучшее, на что Бог способен, то я не впечатлён. Подобные результаты не подходят для резюме совершенного существа. Всё это дерьмо можно было бы ожидать от временного офисного сотрудника с плохим отношением к своим обязанностям. И, между нами говоря, в любой мало-мальски приличной вселенной этот парень вылетел бы со своего нагретого «всемогущей» задницей места уже давным-давно. Джордж Карлин


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 61 ]  На страницу 1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
 cron
Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия