Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 27 апр 2024, 15:10

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 185 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Повернемо нашим вулицям шарм та гідність
СообщениеДобавлено: 06 апр 2009, 17:44 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр 2009, 23:54
Сообщения: 42
Откуда: Россия Поволжье
Не був у рідному місті 40 років. Приїхав, пройшовся по знайомим з дитинства місцям та й зітхнув сумно. Наче в музей Совка ненароком забрів. Вулиці Леніна, Дзержинського, Кірова, Горького, Анголенка, Леппіка, Чекістів тощо остогидли мені ще за радянської влади. Нічого запорізького вони не втілюють, а навпаки, закреслюють богату історію та шарм міста. А навіщо в нашому чудовому місті пам'ятник-дінозавр Ленінові, яке відношення ця людина мала до міста з майже тисячерічною історією?..
Я не наполягаю викреслити пам'ять про епопею будівництва ДніпроГЕСу та заводів-велетнів. Скажімо, проспект Металургів абож вулиця Сталеварів органічно передають і епоху, і характер міста-робітника.
А все ж таки я б повернув старовинні наймення вулиць в Старому місті та замість страхолюдних більшовистських найменувань поклав історичні посилання на славетне козацьке минуле, абож загальноукраїнське історичне надбання...
Тож висловлюйтеся, шановні земляки!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 02 июн 2009, 21:28 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр 2009, 23:54
Сообщения: 42
Откуда: Россия Поволжье
Ірина Шаповалова в Одноклассниках.Ру написала:
"К 20-летию независимости Украины депутаты от блока Юлии Тимошенко предлагают очистить карту страны от советских названий. В парламент внесен законопроект о восстановлении исторических названий 25 городов.
В обосновании к законопроекту отмечается, что прежние названия населенных пунктов, улиц, парков, предприятий, установленные в советские времена, «не соответствуют современной реальности, тормозят развитие национального самосознания украинского народа», сообщили ИТАР-ТАСС в секретариате Верховной Рады.
В Украине появятся города Каменск вместо Днепродзержинска, Бирзула вместо Котовска, Чистяково вместо Тореза, Елисаветград вместо Кировограда. Исчезнут упоминания населенных пунктов, названных в честь деятелей коммунистического режима,— Артема, Кирова, Димитрова, Орджоникидзе, Свердлова, Щорса и ряда других. Не останется городов Красноармейск, Первомайск, Новомосковск превратится в Самар, Кузнецовск в Вираш. Предлагается поменять название Днепропетровска – он станет Сичеславом, а область Сичеславской, хотя в истории этот город был известен как Екатеринослав."

Дуже своєчасна ініціатива!..


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 09:37 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
А теперь представьте, на какие бабки будут линять предприятия! Ведь поменять название города или улицы легко только на словах (ну или фломастером на карте).
Нужно будет менять адреса во всех документах, на визитках. Обращаться в БТИ - а это очень кругленькая сумма :o
Есть старая админская поговорка "Не трогай то, что работает"
Это немного не то, но это первое, что приходит в голову.

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 09:53 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
-=SKUNS=- писал(а):
А теперь представьте, на какие бабки будут линять предприятия! Ведь поменять название города или улицы легко только на словах (ну или фломастером на карте).
Нужно будет менять адреса во всех документах, на визитках. Обращаться в БТИ - а это очень кругленькая сумма :o
Есть старая админская поговорка "Не трогай то, что работает"
Это немного не то, но это первое, что приходит в голову.

Ти перебільшуєш. Почнемо з того, що зміна назв не проводиться одночасно. У Києві чудово перейменували вулицю, і ніхто нічого не міняв, просто поруч зі старою назвою була вписана нова, а обмін документів відбувався за бажанням. І, ясна справа, що всі нові документи були з новою назвою вулиці.
З одного боку така ініціатива ввижається невчасною, мовляв, варто спочатку налагодити економіку і таке інше. А з іншого - подібні ініціативи завжди будуть невчаниси для певних довбанутих в голову Смітів, Гьозів і Богуслаєвих, що вони вічно будуть протистояти цьому, прикриваючись пустими тезами про "збережння історії".


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 12:03 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Я-то не против переименования. Но не так тотально!! Я не хочу, чтобы проспект Ленина был чем-то другим. Да, всякие там улицы "чекистов","марксисто-ленинистов" и "третих пятилеток" - фтопку. Но им нужно найти достойное название.
А с нынешней тенденцией можно ожидать, что нашу улицу 40 лет Советской Украины переименуют в улицу Героев УПА.
Такой вариант возможно был бы одобрительно принят жителями Львова, Тернополя, Ужгорода, но явно не Запорожья, Днепропетровска или Донецка.

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 12:41 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
-=SKUNS=- писал(а):
Я-то не против переименования. Но не так тотально!! Я не хочу, чтобы проспект Ленина был чем-то другим. Да, всякие там улицы "чекистов","марксисто-ленинистов" и "третих пятилеток" - фтопку. Но им нужно найти достойное название.
А с нынешней тенденцией можно ожидать, что нашу улицу 40 лет Советской Украины переименуют в улицу Героев УПА.
Такой вариант возможно был бы одобрительно принят жителями Львова, Тернополя, Ужгорода, но явно не Запорожья, Днепропетровска или Донецка.

Та ні, наврядчи героями УПА назвуть, цього і не треба. В нас достатньо своїх героїв. Не тільки політиків і військових - науковців, лікарів, мистців наш край породив досить багато.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 16:18 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр 2009, 23:54
Сообщения: 42
Откуда: Россия Поволжье
Шановний SKUNS! Не можна бути наполовину вагітним. Ви готові поступитися всілякими "чекістами" та "марксисто-лєніністами", це добре, бо вказує на можливість компромісу. Але є ключові моменти, де торгівля неможлива. По-перше, треба якомога більше відновити первинні прадідівськи назви, де це можливо. По-друге, іменем Лєніна вірогідно має бути названий проспект у місті Сімбірську (до нашого часу Ул'янівськ), але і там чогось такого проспекта досі немає. Ніякого відношення ця людина до Запоріжжя немає.
Хтось висловився, мовляв, план ГОЕЛРО та таке інше. Насправді, план електрифікації Росії накреслив ще Столипін, якого передчасно вбили в Києві ті, що боялися індустріалізації Росії. Лєнін привласнив чужий наробіток. Тож було б чесно відзначити роль Столипіна у промисловому розвитку Російської імперії, але, звичайно, не в Запоріжжі.
Щодо вул. 40 лет Сов. Украины, я вже не один раз висловлюваться, але повторю: Навіть у "радянських" назвах дорічно пошукати логіки чи смислу. Адже це сумний сірий ряд штамповок:
10 лет Сов. Украины,
20 лет Сов. Украины,
30 лет Сов. Украины.
40 лет Сов. Украины.
50 лет Сов. Украины.
60 лет Сов. Украины...
Хоч яку вулицю Запоріжжя рівно як і інших міст України та колишнього СРСР можна було назвати з цього дивного ряду.
Про вул. Героїв УПА в Запоріжжі турбуватися не треба, ці люди до Запоріжжя, як і Лєнін-Сталін, відношення не мають. Хоча, припускаю, що й серед них були хоробрі та достойні люди, як і серед німецьких солдатів, що теж вміли воювати...
Але монумент УПА буде доцільним в рідному селі чи місті, де поклав голову герой. Розберуться ті, для кого герої не чужі і не вороги...
І ще два слова. "Я не хочу, чтобы проспект Ленина был чем-то другим..." А я не хочу, щоб цей проспект носив ім'я недостойної на мій погляд людини. Наймення вулиць та площ не повинно призводити до зіткнення поглядів, досить сперечатися. Проспект "Соборний" як раз буде нейтральним та спокійним іменем -"ні нашим, ні вашим..."
Хочу підкреслити також, що моя позиція майже цілком збігається з позицією BLAH'а. Висловлюю йому повагу!..


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 17:08 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Хочу пiдкреслити, що менi абсолютно по цимбалам, що ви там собi хочете i з ким у вас там щось збiгаэться.
I одразу ж наводжу причину таких мiркувань. Ви там сидите у своэму "Поволжье", от i сидiть. Здається менi, таку думку хтось вже озвучував.
А замiсть того, щоб переробляти вже зроблене, краще було б робити нове.
Вулиця iменi 40 Рокiв Радянськоi Украiни маэ таке ж право на iснування, як i вулиця Чекiстiв. Просто менi назва чекiстiв не до вподоби, а 40 Рокiв - менi подобається. Ось є вся логiка. I Ленiна я нiкому чипати не дам.
От Дзержинського - будь ласка, можете його хоч цiлувати у його металеву дупу. А проспект Соборний...Да менi начхати йк вiн колись називався, хоч би провулок Квадрацупи. Для мене це проспект Ленiна, i таким вiн маэ залишитися.
Все, адьйос..
Патрiа о муерте
:sad:

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 июн 2009, 17:48 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
-=SKUNS=- писал(а):
по цимбалам

Бачу позитив у твоєму захопленні Скрябіним)


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 08:15 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Не зуди
8-)

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 09:28 
Не в сети
Парафреническая толерантность
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2006, 00:22
Сообщения: 1351
Откуда: ЗП
-=SKUNS=- писал(а):
Ось є вся логiка. I Ленiна я нiкому чипати не дам.
От Дзержинського - будь ласка, можете його хоч цiлувати у його металеву дупу. А проспект Соборний...Да менi начхати йк вiн колись називався, хоч би провулок Квадрацупи. Все, адьйос..
Патрiа о муерте :sad:

Сама непосредственность :smile: -=SKUNS=- такая душка :-o


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 09:45 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Это я просто был сытый.
Самый пик моей непостредственности приходиццо на часы голода, вот тогда да.. :-o

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 12:51 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
-=SKUNS=- писал(а):
Это я просто был сытый.
Самый пик моей непостредственности приходиццо на часы голода, вот тогда да.. :-o

А чого ти так за Леніна вступився? Звичка? Чи ти вважаєш, що це робить честь місту - найдовший в Європі проспект названий на честь людини, винної у смертях мільйонів українців?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 13:40 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
BLAH писал(а):
-=SKUNS=- писал(а):
Это я просто был сытый.
Самый пик моей непостредственности приходиццо на часы голода, вот тогда да.. :-o

А чого ти так за Леніна вступився? Звичка? Чи ти вважаєш, що це робить честь місту - найдовший в Європі проспект названий на честь людини, винної у смертях мільйонів українців?

А нравиццо мне название, и все, и ниипётъ
И, как именно картавый стал виноватым в смерти "миллионов украинцев"?
Пруфлинк в студию!

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 14:09 
Не в сети
Парафреническая толерантность
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 22 фев 2006, 00:22
Сообщения: 1351
Откуда: ЗП
-=SKUNS=-, наверное, в данный момент ты ОООЧЕНЬ голоден :smile:


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 15:59 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
-=SKUNS=- писал(а):
И, как именно картавый стал виноватым в смерти "миллионов украинцев"?
Пруфлинк в студию!

Ну не вподобляйся Гьозу, га? В першу чергу через антилюдські експерименти з соціальною структурою новоспеченої держави.
Конкретні дії Леніна на своєму посту є загальновідомими. Про геноцид поки що не йдеться, але спрямованість дій є цілком конкретною.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04 июн 2009, 16:50 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Что-то маленько не вяжеццо:
Цитата:
людини, винної у смертях мільйонів українців

и
Цитата:
Про геноцид поки що не йдеться

Я картавого не выгораживаю. После революции такой беспредел творился, просто пипец. Мы все из школьного курса истории помним про зверства над священнослужителями, расстрелы офицерства и прочие ужасы. "Диктатура пролетариата есть промежуточное состояние на пути к коммунизму". Вот, блин, диктатура себя и проявила.
Хотя изначально задумка была намного светлее, и воплощение её в жизнь не предполагало такого кол-ва крови. Просто некогда бывшие слугами у дворян люди мстили своим бывшим хозяевам за проявленную ранее к ним жестокость и несправедливость. А из мести ничего хорошего никогда не получалось

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05 июн 2009, 00:37 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
Що там у тебе не в'яжеццо? Геноцид - це зумисне винищення. Ленін винищував всіх. В тому числі і українців.
Все перераховане зовсім не є "просто", і нічого звичайного в тому немає - насильницька політика у відношені суверенної держави (нагадую про створення УНР), озброєне захоплення її земель, пограбування людей - це все ознаки "світлої задумки", як вважаєш? Ця задумка - утопія і може бути підтримана виключно тоталітарними методами, невже історія тебе нічому не навчила? Лисого нема чим вигороджувати, в нього руки в українській крові по лікті. І тримати проспект його імені, а також чисельні бюсти і пам'ятники - треба бути закінченим мазохістом. Або просто класти на все. На щастя, я не можу дозволити собі робити ні того, ані іншого.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05 июн 2009, 16:13 
Не в сети
ЧастоПисец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 02 апр 2009, 23:54
Сообщения: 42
Откуда: Россия Поволжье
Шановний BLAH! Цілком розділяю Вашу позицію у останньому пості.
Пропоную подивитися цікааву статтю:
http://www.newsland.ru/News/Detail/id/372827/cat/10
З повагою, О. З.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05 июн 2009, 20:03 
Цитата:
К 20-летию независимости Украины депутаты от блока Юлии Тимошенко предлагают очистить карту страны от советских названий. В парламент внесен законопроект о восстановлении исторических названий 25 городов.

чудовищная несвоевременность, с учетом кризиса и дефицита бюджета, этого мероприятия- легко объясняется.- сейчас, при сильном дефиците бюджета, резко ументшился приток взяток в госорганы, где тучами висят поставленные оранжистами паразиты- неславяне- которым плевать на све кроме прибыли.
Чтобы накормить свою гвардию- оранжевых паразитов- дармовыми деньгами- необходимо "пробить очередную кормежечную брешь" в госбюджете.

Замена названий будет стоить сотни миллионов гривень, львиная доля которых осядет в карманах антиукраинского паразитического элента- "идейных помаранчевых госслужащих".


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05 июн 2009, 23:44 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
Пане Олеже, це позиція кожного справжнього патріота України. Настане час, коли ми вичистимо звідси тю! погань і будемо товаришувати з росіянами, які поважають Україну, її суверенітет і соборність. Проте, більшість співбесідників тут не є москалями, просто національна несвідомість - це типова ознака жителів Півдню. Від того вони не є гіршими людьми, треба терпляче пояснювати - тілько той, хто знає здатен навчити інших.
Дякую за лінку. Дуже сміявся.

Anonymous писал(а):
Замена названий будет стоить сотни миллионов гривень, львиная доля которых осядет в карманах антиукраинского паразитического элента- "идейных помаранчевых госслужащих".

Онанім, ви пересмикуєте. Про які сотні мільйонів йдеться? Число взяте зі стелі, якісь звинувачення... Я теж не люблю помаранчів, вони гірші за регіоналів, хоча б тому, що другі "чесно" продаються Росії, а перші під патріотичними гаслами тупо грабують країну. Але це не означає, що конструктив більше не потрібен. Чи ви так, просто бовнкути якусь хрінь хотіли?


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 07 июн 2009, 09:36 
BLAH писал(а):
Настане час, коли ми вичистимо звідси тю! погань
цікава пропозиція. А ще треба не забути про татарську, кавказьку, грецьку і т.і.
Цитата:
Онанім, ви пересмикуєте. Про які сотні мільйонів йдеться? Число взяте зі стелі, якісь звинувачення...
а в яку суму пан БЛАХ оцінює перейменування 25 населених пункти (у тому числі обласні центри)- переоформлення всієї документації у сотнях підпорядкованих населених пунктах, десятках тисяч державних і недержавних підприємств, установ?


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 07 июн 2009, 12:01 
Не в сети
Заноза ZаБора
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 апр 2009, 09:19
Сообщения: 1246
Откуда: Запорожье
Онанім, навіть на воротах Бухенвальда писали "Jedem Das Seine" - тож ніхто не буде грести всіх під одну гребінку. Подивіться на представників цієї божевільної тю! кліки хоча б тут на форумі - вони цілком серйоно патякають про розділення України і приналежність нашого регіону до іншої країни. Україна - багатонаціональна держава, але титульна нація тут не російська, на їхній превеликий жаль. Тому всі адекватні люди і нації в нас приживуться - українці миролюбні, ти ж знаєш. А ті хто до нас прийде з мечом...
А щодо переоформлення - не прискорюй подій. Одномоментно це не трапиться. А сто мільйонів розділені на тривалий термін - це не та трагедія про яку ти торочиш.
І якщо будеш продовжувати балаканину - підпишись чи що.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 09 июн 2009, 11:47 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
BLAH писал(а):
Онанім, навіть на воротах Бухенвальда писали "Jedem Das Seine"

А на прусском Ордене Черного Орла было написано то же, только латынью

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 июн 2009, 23:00 
Спостереження. Коли зникли постинги пана сміта- різко зменшилася кількість постингів пана БЛАХа. Це- випадковість чи закономірність?


Вернуться к началу
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 июн 2009, 10:03 
Не в сети
-КРАСАВЧЕГ ZаБора-
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 18 ноя 2006, 20:58
Сообщения: 708
Откуда: Gород Z
Anonymous писал(а):
Спостереження. Коли зникли постинги пана сміта- різко зменшилася кількість постингів пана БЛАХа. Це- випадковість чи закономірність?

Это в порядке вещей. Просто когда сходяццо двое непримеримых..кароче, начинаиццо дикий треш :-?

_________________
Фсезнание хорошо! Но Пиво, Деффки и Рок-н-Ролл - Лутше!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 185 ]  На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия