Планирование, беременность, роды и все, что с этим связано
Ответить

Дівчата...що порадите?

11 ноя 2020, 01:25

Куди звернутися й як себе налаштувать! Збираюсь на программу вперше й розумію що повинна бути готова до осуду зі сторони суспільства.Хочу спробувати участь в програмі, в Україні зараз доволі не погані умови й виплати високі. Налаштовуюся заздалегідь на те, що не всі можуть адекватно реагувати й задавати питання слизькі. Не засуджуйте мене а порадьте яку клініку обрати!

Re: Дівчата...що порадите?

11 ноя 2020, 01:58

мы вас поддерживаем :grin: ..осталось понять на что вы решились, что за программа, за что выплаты и какого профиля клинику вы имеете ввиду?

Надеюсь - это не смена пола, а всего лишь суррогатное материнство ?

Re: Дівчата...що порадите?

11 ноя 2020, 02:00

Ну, толкайте уже вашу рекламу...

Re: Дівчата...що порадите?

11 ноя 2020, 02:08

win32 писал(а):Ну, толкайте уже вашу рекламу...

Подождите, нужно же выдержать паузу, людей заинтриговать XD

Re: Дівчата...що порадите?

18 ноя 2020, 11:22

Ninrty писал(а):Куди звернутися й як себе налаштувать! Збираюсь на программу вперше й розумію що повинна бути готова до осуду зі сторони суспільства.Хочу спробувати участь в програмі, в Україні зараз доволі не погані умови й виплати високі. Налаштовуюся заздалегідь на те, що не всі можуть адекватно реагувати й задавати питання слизькі. Не засуджуйте мене а порадьте яку клініку обрати!

Автор, советую вам ехать в Киеве, там много хороших клиник. Обязательно изучите вопрос суррогатного материнства и внимательно читайте договор который будите подписывать. У меня знакомая была в программе, всё делала через специализированное агенство. Если вам интересно то пишите в личку, пообщаемся.
Ответить