Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 08 май 2024, 19:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа





Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Вашингтон використовує повітряний простір України для тиску
СообщениеДобавлено: 17 фев 2022, 08:46 
Не в сети
Залётный (ая)

Зарегистрирован: 13 апр 2021, 17:35
Сообщения: 7
США своїм маневром з АПЧ «Вірджинія» в районі Курильських островів відвернули увагу від свого наміру використовувати ядерну зброю з 4-х бомбардувальників В-52G на Україні. Це новий фактор тиску на Росію.

Чотири американські стратегічні бомбардувальники-52G 11 лютого 2022 року перекинуті на авіабазу Ферфорд в англійському графстві Глостершир, яка тепер стала передовою базою для розміщення американських «стратегів» в Європі.


Разом з літаками до Європи перекинуто допоміжне обладнання та особовий склад 5-го бомбардувального крила ВПС США.

Завданням В-52G з Ферфорда стане патрулювання по двох маршрутах. Перший-над Балтикою з подальшою посадкою в Естонії. Другий-переліт через всю Європу в зону Чорного моря, слідуючи при цьому через повітряний простір України.

Як заявило Європейське командування Сполучених Штатів, основне завдання перекидання B-52G, що відносяться до стратегічних наступальних ядерних озброєнь, полягає «в координації нанесення авіаударів з метою підтримки сухопутних сил». Але ось чиїх? Українських? А для нанесення ударів по якій державі? Україну вже призначили ймовірною метою для застосування по ній і поруч з нею ядерної зброї?

Це угруповання B-52G посилює операції ВПС країн-членів НАТО «Балтійське повітряне патрулювання» в небі Литви, Латвії, Польщі та Естонії, в якій задіяні літаки «подвійного призначення», здатні нести як звичайні, так і ядерні авіабомби.

Навряд чи стала випадковою та обставина, що саме в цей час стався інцидент з багатоцільовим атомним підводним човном «Віржинія», що проникла в територіальні води Росії на 4 кілометри. У наявності добре продуманий у Вашингтоні акт посилення політики щодо Росії і Європи в цілому.

Але Україні від цього не легше, а тільки гірше.

Адже безпека польотів В - 52 завжди викликала багато питань через численні катастроф цього типу літаків, в тому числі при знаходженні на їх борту ядерних бомб.

13 січня 1964 року бомбардувальник B - 52D розбився неподалік від міста Бартона в штаті Меріленд. Літак втратив вертикальний стабілізатор в результаті руйнування конструкції. Бомбардувальник виявився некерованим, екіпаж катапультувався.

17 січня 1966 року над Паломаресом в іспанській Андалусії стратегічний бомбардувальник B-52 з термоядерною зброєю на борту зіткнувся з літаком-паливозаправником KC-135 під час дозаправки в повітрі. Загинули 7 людей і були втрачені чотири термоядерні бомби.

21 січня 1968 року на лід затоки Північної Зірки поруч з Гренландією впав черговий бомбардувальник B-52G з чотирма ядерними бомбами на борту. Уламки виявилися розкиданими на 5 кілометрів. Причина інциденту-загоряння поролонових подушок в кабіні екіпажу, що виникло через порушення вимог пожежної безпеки, можливо, це було необережне куріння. Загинув один член екіпажу.

24 червня 1994 року на злітно-посадкову смугу авіабази Фейрчайлд, штат Вашингтон, впав бомбардувальник B-52H з серійним номером «61-0026». Пілоти заклали занадто глибокий крен. Весь екіпаж загинув.

Низка смертельних авіакатастроф з B-52 тривала.

У 2008 році поруч з островом Гуам звалився e хвилі Тихого океану бомбардувальник B-52. Загинули шість членів екіпажу.

У 2016 році стратегічний бомбардувальник B-52 зазнав аварії при зльоті на американській базі на острові Гуам в Тихому океані. Під час розбігу літак загорівся, викотився за межі смуги і зруйнувався.

І це далеко не повний перелік авіаційних пригод з цим типом літаків.

З моменту останньої катастрофи B - 52 пройшло вже 6 років, і технічний стан цих бомбардувальників не покращився. Вони тільки стали старішими, наймолодший з них випущений в жовтні 1962 року.

На території України знаходиться багато небезпечних виробництв, в тому числі 15 ядерних реакторів АЕС, хімічні підприємства, численні греблі, водойми, мости і т.д. територія країни густо заселена, у нас багато міст і сіл.

Те, члени екіпажів B-52G будуть думати, в першу чергу, про порятунок своїх життів і катапультуються в разі явної небезпеки, сумнівів не викликає. Навряд чи вони стануть ризикувати собою, щоб відвести літак з ядерними бомбами від українських міст.

Україна - це не пустельна Гренландія або Тихий океан.

Важко собі уявити, що станеться, якщо під час бойового патрулювання над територією України щось станеться з одним з таких B-52G. і він разом зі своїм страшним вантажем впаде на Запоріжжя, Мелітополь, Дніпро, Каховку або ще кудись.

Падіння величезного B-52G польотною вагою в 229 тонн, з яких 190 тонн-авіаційний гас, навіть якщо в літаку не буде ядерних бомб, саме по собі спричинить наслідки, подібні за своїми масштабами з Чорнобилем.

Чим більше буде таких польотів, тим більше буде витрачатися ресурс 60-річних ветеранів B-52G. і буде рости ймовірність їх падіння.

Так що, виходячи на вулицю, дивіться в небо.


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ 1 сообщение ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: нет зарегистрированных пользователей


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия