Форум Запоріжжя

ЗаБор - міський портал Запоріжжя
Текущее время: 19 апр 2024, 08:46

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Лікування міжпозвоночної грижі Живокостом ( окопніком )
СообщениеДобавлено: 29 сен 2015, 01:00 
Не в сети
Залётный (ая)

Зарегистрирован: 29 сен 2015, 00:52
Сообщения: 2
При між хребцевих грижах Живокіст лікарський ( окопник ) допомагає. ?
Шановний адмін . Відповім на запитання Олександра від 3 квітня 2012р. З приводу живокосту і між хребетної грижі. Якщо можете скиньте йому інформацію. А також можете у себе розмістити рецепт щоб люди могли користуватися ітд. До мене звернулася жінка з міста . Сміла , 60 років з приводу хребетної грижі в шийному відділі і так як у мене не було мазі я вислав їй настоянку живокосту на самогоні. І я їй порадив що можна розвести настоянку дімексидом . 1 частину. димексиду до 5 частин настоянки. Але відразу попередив, що у димексиду є свої протипоказання ( серцево - судинна недостатність , виражений атеросклероз , порушення функцій нирок або печінки , інсульт ,інфаркт міокарда , коматозний стан , глаукома , катаракта , період вагітності або годування груддю , пацієнтам літнього віку приймати препарат після консультації з лікарем ) і якщо у неї є такі хвороби від димексиду луче відмовитися. Димексид знімає запальні процеси і саме головне що він сприяє швидкому проникненню корисних речовин до хворого місця. Через кілька тижнів жінка захоплено написала що вилікувалася за неділю . І відпочиваючи в Імератах і спокійно плавала в морі і жила повноцінним життям. Я її охолодив і сказав що до повного одужання ще далеченько. Так як треба боротися з першопричинами виникнення хвороби і хоча б очистити організм ітд. ЦЕ ПРИКЛАД НАЙПРОСТІШОГО ЗАСТОСУВАННЯ КОРЕНЯ ЖИВОКОСТУ . Приблизно 3 роки тому на одному з сайтів ( нині його немає ) у автора ЛІСОВИК я знайшов рецепт від між хребетної грижі з живокостом і відразу почав його використовувати. Я відразу написав авторові що корінь не можна кип'ятити а також його буде важко пропустити через м'ясорубку 2 рази і що за сплава корінь вступа в хімічну реакцію. Коли я вперше готував мазь то промучився пів дня. НИЖЧЕ НАПИШУ ЯК ПРОСТО І ПРАВИЛЬНО ПРИГОТУВАТИ МАЗЬ . А ЗАРАЗ ВИПАДКИ З ЖИТТЯ . 1 ) Якось звернувся до мене кум і сказав, що не може ходити. На той період у мене була мазь. Я прийшов і побачив що на підошві ноги біля великого пальця у нього пухлина у вигляді яйця , розміром з 10-копійчану монету . Я зробив компрес з вати і приклав . Через 3 дні пухлина стала м'якою і кум вже міг ходити з паличкою ( а до цього пересувався лише на милицях ) а іще через 3 дні він забув про пухлину . Це було перше тестування мазі. 2) Як то мені написав Юрій і чесно кажучи замучив мене питаннями про процес приготування мазі і про інгредієнти . Де дістати живицю. Можна замість смальцю ( внутрішнього свинячого жиру ) застосувати ведмежий жир і тд. Через пару тижнів він написав ( а то шифрувався і я думав що він кацап так як у нього небуло ні самогону ні сала ) . Що він мешкає в Америці і у його тещі (80 років ) складний перелом який тривалий час не зростався , так як вона до того ж хворіє на лейкемію. Після застосування мазі лікарі сказали що кістки почали зростатися і можна готуваться виймати пластини. Юрій написав що протягом тижня наступив позитивний результат на що я йому відповів скептично , з недовірою . Але він також пояснив, що під час лікування теща також пила МУМІЄ. 3 ) У дівчини була грижа в поперековому відділі і як то їй подзвонив і вона відповіла , що завдяки мазі вона зняла біль і майже вилікувалася . Але лікарі сказали, що у неї немає дисків і відбувається тертя (з її слів ) і що процес незворотній. Але все одно ми з нею ще поборемося. Звідси другий рецепт. 200 грм. сирого кореня живокіст-живокіст натерти на дрібну тертку і залити 0.5 л не рафенірованного соняшникової олії і настоювати 2 тижні в темному , теплому місці. Потім потрібно приготувати звіробійне масло. Збираються в банку квіти звіробою і заливаються соняшниковою олією і настоюють 2 тижні . Особливість в тому що звіробій настоюється на сонці ( на підвіконні ). Потім змішуємо один до одного два масла і застосовуємо. Живокіст регенерує відновлює тканини а звіробій швидко проникає в тіло і як би змащує хрящі і найголовніше між хребцеві диски як губка вбирають і розпрямляються. Листуючись з Альґісом з Прибалтики він повідомив що таким рецептом він вилікував знайомих від артозу . 3) До мене звернулася Марія з р. Таганрог з приводу міжхребцевої грижі шийного відділу. У неї були болі і навіть блювота. Я вислав їй мазь і порадив пити настоянку сабельника болотного . Я її попередив що через кілька днів настане різке погіршення на день два а потім все пройде. це буде діяти сабельник. Сабельник болотний сам по собі потужна рослина і розтворяє відкладення солей а також зміцнює організм і діє як біостимулятор . Також вона ходила на масаж до мануального терапевта. Нещодавно вона мені написала що прийшла в лікарню і сказала що хоче провести МРТ і перевірити чи є у неї грижа. На що лікар їй відповів :: "А куди вона дінеться ". Після перевірки було встановлено, що пухлин немає залишилися тільки протрузії. А тепер покроково як приготувати мазь. Склад : 200 грм топленого внутрішнього свинячого сала ( в народі здір ) , 500 гр. сирого кореня живокісту лікарського , 70 гр. живиці , 200 гр. горілки . Попередньо в пляшку з під горілки з кришкою насипаю живицю і наполягаю а також для якнайшвидшого розчинення живиці ставлю в каструлю з водою і розтоплюю ( кришка не дає випаровуватися горілці ). Потім В емальовану каструлю ложу смалець і нагріваю. Потім на дрібну тертку натираю корінь і вкидаю в каструлю і на маленькому вогні ( не довівши до кипіння ) РУКОЮ починаю мішати ,перебирати і розчавлювати грудочки до однорідної маси. Якщо смалець починає палити в руку , каструлю відсуваю з вогню. Перемішавши до однорідної маси в кінці додаю горілку з живицею ( розведена ). Знову перемішуємо до однорідної маси і закладаю в банки. У банках до загустіння мазі намагаюся видалити повітря щоб не було окислення ітд. Легенько постукуючи по дну банки , бульбашки повітря вийдуть. Швидше за все у вас не буде сирого кореня то можна приготувати з сухого. У цьому випадку береться 200 гр кореня і перемелюється на кавомолці і залити окропом 1 ( кореня ) до 3-х частин води . Дати настоятися щоб вийшла маса як холодець ( желе ). Але чесно кажучи сирий корінь більш эффэктивніший. Також я ( допрацював ) і в кінці приготування мазі додаю по 20 мл піхтового і экваліптового масла і вітамін Е ( аптечний ) . Застосування. На носимо настоянку живокосту на самогоні на ділянку тіла на хвилин 15 ( вона послу же провідником ) . Потім прикладаємо компрес ( з маззю ) на 8 годин і через якийсь проміжок часу знову робимо компрес на 8 годин , таким чином ви на протязі доби робите 2 рази компрес по 8 годин. Компрес лучше всього робити на вату ( вона гігроскопічна ) при чому одну й ту вату можна накладати мазь до 10 разів і більше. Як правило хворі роблять компрес на ніч , Коли запалення посилюється . Живокост знімає біль та розсосе грижу а також регенерує та відновлює хрящі. Курс лікування : 2 неділі , в особливо тяжких випадках , лікування проводиться до одужання. Протипоказання : дуже рідко бувають покрасніння шкіри ( подразненя ) . В цілому, мабуть і все , користуйтесь на здоровя . Слава неньці Україні та її нащадкам . Шайтан Ага

Здравствуйте ! Как я и обещал выложил в ЮТУБ секреты приготовления мази на основе живокоста (окопника , в 2 частях) , мазь очень мощьная и неоднократно проверенная на практике. Почему я спешу и скидываю всем подписщикам информацию. Чтобы люди сориентировались и нашли корень и правильно его заготовили ( осенью ). В Ютубе в поисковик введите: « Мазь от межпозвоночной грыжи . БОМБА часть 1 . На основе живокоста ( окопника ).


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 



 Заголовок сообщения: Re: Лікування міжпозвоночної грижі Живокостом ( окопніком )
СообщениеДобавлено: 29 сен 2015, 01:02 
Не в сети
Залётный (ая)

Зарегистрирован: 29 сен 2015, 00:52
Сообщения: 2
ЛІКУВАЛЬНИЙ ЖИВОКІСТ

Окопник, я вірю - одна з патріархальних трав, що веде свою історію ще з Райського Саду. Творець помістив її на Землю, знаючи, що людська раса зробить з неї нелегке місце для життя, і потребуватиме універсальному бальзамі від ран війни та нещасних випадків.

Окопник - член сімейства Boraginaceae, бурачникових. Його звичайні назви - comfrey, knitbone, bruise-wort, wound wort, gum plant, healing herb, and slippery root. Рослина - багаторічна. Коріння чорні з білими нутрощами. В коренях і листках присутній слизовий сік.

"Стебло кутовий і волосатий, має щетинисті, довгасті ланцетні листи, деякі черешчатого, деякі - бесчерешковие. Є великі базальні листя, які є мовою, сформованим і низьким до землі. З травня до серпня білуваті або блідо-фіолетові квіти ростуть в розгалужених суцвіттях і мають трубчастий віночок, що нагадує палець рукавички. " (Moulton, 1979, p. 92).

Окопник - лікарська рослина, і також вирощується, як корм для тварин. В Англії їм годують бігових коней і тварин у зоопарку, таких як жирафи, які потребують великої кількості вегетаріанського білка.

Рання документація використання живокосту з'явилася в гербарії Діоскорид (Dioscorides) - стародавнього грецького ботаніка, лікаря, який подорожував з армією Олександра Великого в його кампаніях, щоб завоювати відомий світ. Діоскорид згадує європейські різновиди Symphytum (Живокосту). Це - дикий живокіст, який був відомий травникам більше 2000 років. Його зазвичай називають Symphytum Officinale. "Symphytum" прибуває з грецького "symphyo", що означає, "змусити рости поряд". Термін "Officinale" відноситься до латинського "Officina", яким позначали раннє складське приміщення монастиря для ботанічних препаратів, аптеку. Пізніше ім'я "officinale" було додано до латинських іменах трав, які зберігаються в магазині аптекаря.

Тут ім'я - відсилання до здатності живокосту "зашити" плоть. Один з головних компонентів живокосту - алантоїн, який є специфічним проліферантом клітини. У нього є властивість множення здорових, а не злоякісних клітин.

Стародавня форма живокосту була невеликою рослиною, яке росло у високих, скелястих місцях. Рослина використовувалося, щоб лікувати рани і переломи. У часи середньовіччя живокіст використовувався як ліки, і кілька посилань до живокосту з'являються в гербаріях і каталогах лікарських речовин того часу.

Ранні монахи ростили живокіст в садах монастиря і давали його хворим людям села при захворюваннях бронхів і ранах.

У 1568 живокіст був згаданий в Гербарії Тернера (Turner's Herbal). Коріння використовувалися як відвару для тих, хто харкав кров'ю. Рослина було також відоме тим, що склеюють свіжі рани. Гербарій Джерарда (Gerard's Herbal) також включає живокіст для тих, хто харкає кров'ю і має внутрішні рани, і розриви.

Вище ми говорили про споконвічно європейському живокосту. Це була дика різновид, яка росла в канавах, на берегах і сирих полях. Російський варіант живокосту, який пізніше використовувався для фуражу, був культурною різновидом - менш колючий. Ніколас Калпепер (Nicholas Culpeper), травник вісімнадцятого століття, говорив, що вихідний живокіст, є настільки колючим, що створює свербіж ніжних частин обличчя, рук, або тіла, якщо доторкнутися до листя. Калпепер був травником, який навчався за старими великим німецьким роботам з медицини, алхімії і астрології - на превеликий жаль властей ортодоксальної медицини. Він одружився на жінці з незалежним доходом і зміг присвятити його все життя дослідженню медичної ботаніки. Він лікував сотні бідних людей безкоштовно - таким чином, у нього був великий досвід. Кулпепер заявив, що живокіст прибув за правилом Сатурна, який був під владою Козерога. Це дало траві властивість бути холодною, сухою, і земляний. Це означає, що вона може успішно використовуватися, щоб лікувати свіжі рани. Ці гідності також роблять траву ефективною для висушування рідин старих виразок і зупинки кровотечі. Кулпепер також використовував корінь живокосту при крові в сечі, щоб допомогти людям з переповненої системою вивергати мокроту з легких або живота, при поламаних кістках, гемороях, запаленої грудей від достатку молока, і щоб охолодити і послабити біль.

Російська різновид живокосту була введена в Англію Джозефом Бушем (Joseph Busch) між 1790 і 1801 роками. Він займав положення головного садівника при дворі Катерини Великої в Санкт-Петербурзі, Росія. Російські традиційно наймали англійських чи шотландських головних садівників до кінця 1800-их років. Буш відсилав додому в Англію кілька рослин живокосту. За ці роки деякі з них були вирощені як декоративні рослини. Окопник все ще рекомендувався в "Королівському садівничому словнику з озеленення" (Royal Horticultural Dictionary of Gardening (1952)) як прекрасна рослина для дикого саду. В Англії дикий сад -
це той, який для бджіл, птахів і метеликів, а не для людини.

Джеймс Грант був першим, хто виростив живокіст в Англії з точки зору сільського господарства - як корм для тварин. Він збільшував вагу зернових культур постійним зрізанням рослин і стимуляцією коренів розпиленням води. До середини 1800-их живокіст тоннами вирощувався в Англії, Шотландії та Ірландії. Деякі ранні звіти повідомляють про врожай цілих 31 тонн з акра (1 акр = 4 046.85642 м2; прім.пер.).

Генрі Даблдей (Henry Doubleday) (1813-1902) - квакери, який винайшов клей для поштової марки, не вистачало гуммиарабика для своєї формули. Він натрапив на статтю про живокосту в Журналі королівського сільськогосподарського товариства (Royal Agricultural Society's Journal) від 1871. Стаття містила слово "слизовий", що змусило його думати, що рослина могла використовуватися для виготовлення клею. Він відіслав садівнику в Санкт-Петербург замовлення на кілька рослин живокосту. Садівник не хотів порушувати в саду великий ряд рослин живокосту, таким чином, він послав Даблдей кілька насіння, знайдених між рядами давно росли багаторічних рослин. Це були F1 гібриди, які з'явилися в результаті схрещування або перехресного запилення двох чистих видів: живокосту з Кавказу, і звичайного європейського живокосту. Цей вид, як виявилося, був дуже витривалим і давав урожай від 100 до 120 тонн на акр. Даблдей годував окопником його трьох корів і поні. Кожен день він збирав приблизно 73 кг. Новий тваринам сподобався більше і його можна було зрізати кілька разів на рік. В Англії він використовувався як зимового фуражу. Генрі провів останні роки свого життя, вирощуючи живокіст для своєї мрії - нагодувати голодний світ. Після того, як він випробував борошна ірландського "картопляного голоду", він хотів знайти рослина, яка допоможе людству.

Ви могли б фактично жити на живокосту. У ньому високий вміст білка і кальцію. Згідно Хіллс (Hills), "Окопник - найшвидший відомий будівник овочевого білка. (Кількість білка, отриманого з кожного акра живокосту, може бути майже в двадцять разів більше, ніж отримане з сої)." Це - одна з небагатьох рослин, які можуть витягувати з грунту вітамін В 12. Рослина також багата на вітамін А. Багато інших вітамінів групи B також містяться в живокосту. Фактично, зараз проходять дослідження, які розглядають живокіст (особливо продукти з живокосту, багаті білком, подібні місо або соєвої пасти, з якої роблять бульйони і т.д. :) як вирішення проблем з харчуванням у голодуючих країнах. Г-н Тис (Teas) в штаті Вашингтон експериментував з цією ідеєю. Він - фермер. На жаль, він випробував нестачу робочих рук і, в підсумку, перейшов на ремонт техніки, щоб заробляти на життя. Але перш, ніж він змінив своє заняття, він виробив темну, густу пасту. Згідно Хіллс: "Його речовина, ймовірно, було найлегшим для виробництва в якості їжі для домашньої птиці, повністю замінивши рибну муку, особливо для індиків; корм для собак і корм для кішок в США. Білка ця паста містить 1 \ 9 від загальної кількості білка в смаженої курки. І цей біло повинен залишитися в голодних країнах, щоб нагодувати дітей. Цей результат знаходиться далеко попереду - наприкінці далекої дороги досліджень, що далеко поза здібностей одного генія в садовому сараї. "

Ми часто пропонували використовувати свіжий живокіст в салаті з іншими свіжими, зеленими овочами. Якщо буде проходити страйк працівників транспорту, і люди не зможуть отримати деякі з "продуктів", до яких вони звикли, живокіст може врятувати життя. Його потрібно вирощувати в кожному саду. Це - необхідність. Можна зробити чудовий напій, змішавши в блендері свіжий живокіст, сік ананаса і невеликою кількістю свіжої м'яти перцевої. Цей напій поживний і загоює. Людина, що страждає від астми, хронічної або гострої, може отримати полегшення з цим напоєм. Протягом зими висушений живокіст можна приймати як відвар. Ми більше поговоримо про садовому культивуванні живокосту пізніше.

Ось стаття з Sir John Hill's Family Herbal - томи, видаваного в Англії в 1800-их роках.

"ЖИВОКІСТ"

"Поширена дикоросла рослина великої цінності; воно часто росте по сторонами канави, висотою в півметра, листя великі, довгі, не надто широкі, грубі на дотик, і глибокого, неприємно зеленого кольору; стебла зелені, товсті, вигнуті і вертикальні. Квіти ростуть уздовж вершин відділень і є білими, іноді червоними, чи не дуже великими, і часто висять вниз. Корінь густий, чорний і безладний; якщо його переломити, то він всередині білий і повний слизового соку. Корінь - використовувана частина, і найкраще його використовувати свіжим, але його можна розмолоти і зробити варення, використовуючи кількість цукру в три рази більше ваги живокосту *. Це - лікарський засіб від жахливої хвороби Уайта (Хвороба Уайта - Туберкульозний менінгіт, який призводить до розвитку гострої водянки головного мозку. Описав англійський лікар White. Прим.пер .). Ця трава також хороша проти кашлю кров'ю, дізентірій, для очищень, і при внутрішніх ударах. "

* Через сильну обробки при створенні цукру, ми рекомендуємо замість неого використовувати мед.
Семюель Томсон (Samuel Thomson), ботанічний лікар дев'ятнадцятого століття, який, согасно нашими дослідженнями, першим описав використання живокосту в американській літературі по Травнічество. У його автобіографії описаний випадок, що стався коли Томсону було приблизно дев'ять років. Він пошкодив ногу на об одну з машин на фермі. Рана не поспішала гоїтися і хоча його родина використовувала засоби, доступні як від звичайного лікаря, так і від травника, рана ставала все гірше - майже до того ступеня, коли ногу повинні будуть ампутувати, якщо рана не загоїться. Семюель Томсон попросив, щоб його батько дістав трохи живокосту, який ріс на табірної стоянці, залишеної німецькими солдатами протягом останньої половини 18-го сторіччя. Солдати були, ймовірно, найманцями, що залишилися від революцій, або солдатами французької та індійської війни - рукопис цього не уточнює. Одужання рани і, в кінцевому рахунку, загоєння, настало після того, як на ногу застосували кілька припарок живокосту. Досить дивно, що живокіст ні частиною запатентованої системи ліків Томсона. Ми не чули про нього аж до останньої частини 19-го сторіччя, коли він був включений в американську Фармакопею. Здається, він був введений завдяки Франції. Як говорили в перебігу ранніх часів, головний компонент в живокосту - рослинна слиз. Вона містилася в корені у великій кількості. Саме вона, як з'ясували фармацевти 19-го сторіччя, була головним компонентом в живокосту, який виліковував рани. Алантоїн ще не був ізольований. У стародавні часи рослина живокосту використовувалося для загоєння саме по собі, цілком. Але після введення в практику медицини неорганічних мінералів, фармацевти спробували синтезувати активні інгредієнти рослин, щоб "поліпшити природу." Багато хто з докторів кінця 19-го і 20-го сторіччя відчували, що це занадто просто - використовувати сирі рослини в їх лікуванні. Багато хто з хороших старих рослинних лікарських засобів, яким довіряють, були відкинуті на користь хімічних екстрактів діючих почав рослин - синтезованих версій того, що хіміки розуміли під заживляющим елементом рослини. Ми завжди вірили у використання рослини в його цілісному стані. Корінь валеріани, наприклад, можна давати і немовляті без побічних ефектів, які зустрічалися б, якби того ж самому немовляті дали популярне лікарський засіб - Валиум. Валіум - синтетична версія діючого початку, знайденого в корені валеріани. Коли один елемент у траві ізолюється і витягується, яке залишається речовина часто стає смертельною отрутою.

Доктор медицини Чарльз Макаллистер (Dr. Charles MacAllister, MD) цікавився використанням живокосту як загоювального кошти. Він написав роботу у випуску "Скальпеля" ("Lancet"), британського хірургічного журналу, за 1896 рік. У ній він дав свою філософію щодо кровотка і нерегулярного росту клітин. Доктор Макаллистер читав свою свою статтю і помітив статтю з тієї ж самої проблеми, написану професором Вільямом Томпсоном (William Thompson), президентом Королівської колегії хірургів в Ірландії. Томпсон зробив запис випадку людину, у якої було діагностовано наявність злоякісної пухлини на обличчі. Пацієнт переніс операцію на піднебінні в спробі видалити рак.

Місяць потому рак повернувся. Цього разу він проходив через всю голову пацієнта. Доктора відмовилися від спроб вирізати пухлину. Ситуація зайшла занадто далеко, і доктора відіслали пацієнта додому. Три місяці по тому він повернувся в офіс Томпсона і був досліджений. Томпсон зазначив, що рак повністю зник. Пацієнт сказав доктору Томпсону, що він застосовував на пухлину живокосту, і що вона поступово зникала. У пацієнта було штучне піднебіння, щоб заповнити отвір, залишене хірургією. Томпсон у звіті заявляє, що, хоча він нічого не знає про використання живокосту, він не вважає, що трава в змозі видалити саркоматозние пухлину.
Макаллистер надихнувся тією статтею доктора Томпсона і почав задаватися питанням: фактично чи є що-небудь в живокосту, що управляло б або стабілізувало б ріст клітин. Він почав широке дослідження живокосту, хоча раніше ніколи він не чув про його використання як ліки. Почавши зі старих книг з лікарських речовин, Макаллистер знайшов, що з середини дев'ятнадцятого століття, живокіст або Symphytum, згадувався як маловживаних допомогу при загоєнні. Тоді він почав шукати в стародавніх і середньовічних книгах по Травнічество, які розповідали історію використання живокосту. Було кілька варіантів використовуваної рослини, один був відомий туркам і сарацинам і використовувався для загоєння ран, отриманих у боях.

Багато з ранніх згадок, досліджені доктором Макаллистер, говорили про живокосту як цілителя ран і виразок, як про "сшиватели" плоті, сухожиль і кістки. Місцеві сільські люди часто сильно поважали живокіст. Це змусило його намагатися дізнатися чому ж живокіст був настільки корисний. Він отримав багато рослин і приніс їх чолі відділення органічної хімії в університеті Ліверпуля. Було отримано біле прозоре речовина, подібне оному з оксидованого сполуки азоту, сечової кислоти. Ця речовина, алантоїн, знайдено в передачі крові від матері до плоду, коли кров проходить через аллантоіс. Алантоїс зменшується з прогресуванням вагітності та зменшенням кількості аллантоина. Речовина аллантоина також присутній в молоці матері (0.006%) і очевидно, в деякому роді, необхідно для росту дитини. Воно, здається, грає роль в метаболізмі росту і розвитку. Ембріони пшениці, сік буряка, квасоля і зелений горох містять алантоїн.

Кореневище живокосту містить 0.6 - 0.8% аллантоина від січня до березня - перед збільшенням росту рослини. Кількість аллантоина в кореневище зменшується приблизно до 0.4% кілька місяців тому, і в липні, коли живокіст повністю виріс, в кореневище аллантоина майже немає, але він присутній в молодої порослі та нирках. По цьому, найкращий час, щоб збирати найбільш активну кореневище живокосту в лікувальних цілях - протягом місяців його "сплячки".

Давно відомо, що певні типи личинок комах очищають рану. В американському журналі "Drug Trade News" (29 квітня 1935), ентомологи USDA (Експерти з комахою) і доктор Вільям Робінсон (Dr. William Robinson) з "Бюро ентомології і карантину рослин", сообщіліп, що личинки комах випускають алантоїн. Стаття також згадувала, що, коли хірурги не можуть отримати стерильні личинки комах, може використовуватися алантоїн.

Повертаючись до історії доктора Макаллістер, ми знаходимо, що він експериментував з розчином аллантоина (0.4%; це два грана на унцію дистильованої води [1 grain (гран) = 0.06479891 грама; 1 унція = 28.3495231 грама; прім.пер.]) На зовнішніх виразках його пацієнтів. Було чудове одужання і швидке загоєння навіть старих ран. Успіх був також відзначений у випадках порушень дихання. Іноді Макаллистер також використовував відвари живокосту - або самі по собі, або з додаванням невеликої кількості розчину алантоїн. Про результати експериментів доктора Макаллістер було повідомлено в British Medical Journal (Jan. 6 and Sept. 21, 1912). Між 1914 і 1935 роками, Макаллистер продовжував експериментувати з окопником, знаходячи успішну і здорову проліферацію клітин, навіть коли рослини обробляли розчинами аллантоина. Він був дійсно проникливим людиною, що шукає правди, готовий досліджувати без упереджень те, що він не знав. Він каже: "Практичний досвід вказує нам, що синтетичний алантоїн - активний компонент, але питання виникає щодо того, чи можливо, що природна форма, знайдена в Алантоїс, в молоці (матері), і в різних овочевих структурах, не володіє достоїнствами, вище таких з його синтетичного ізомери. " Є, звичайно, і супутні елементи в травах, які впливають на терапевтичну дію чинного початку трави в людському тілі. Одне ізольоване речовина не завжди функціонує як цілитель - бо бракує елементів, вітаміни або ендокринних не поставляються або самим речовиною, або тілом. Ці речі можуть діяти як каталізатор, щоб викликати баланс елементів в тілі, які необхідні для стану здоров'я.

Ось цікавий випадок, повідомлений в British Medical Journal (June 8, 1912) доктором Чарльзом Сірлом (Dr. Charles Searle) з Кембриджу, Англія:

"Пацієнт - чоловік у віці 83 років, вперше оглянутий 23 жовтня 1911. Він страждав від задишки і набухання ніг, на яких було небагато виразок через відсутність догляду. Протягом декількох місяців цей стан було дуже серйозно, і в нього був явний артеріосклероз , гучний аортальний систолічний шум зі слабким пульсом і низькою температурою. Сеча містила кров, білок, і пісок, але цукор в ній отсутсвовал.

Протягом грудня 1911 грибоподібно розростається виразка з'явилася на тильній поверхні лівої ноги. Вона швидко поширилася, і, в кінцевому рахунку, вразила метатарзальних кістки. У січні 1912 стан пацієнта, здавалося, було безнадійно, час від часу від ставав божевільним, і його відправили додому помирати. Там його лікували чотиригодинними припарками, зробленими з відвару кореня живокосту. Виразка негайно почала швидко заповнюватися і була фактично вилікувана до кінця квітня. Стан пацієнта, відповідно, значно покращився. "

Доктор Шук (Dr. Shook), один з моїх учителів, використовував живокіст у формулі для всіх хронічних, гнійних (характеризувалася формуванням гною) і діскразійних (патологічний стан крові) хвороб. Він заявляє, що живокіст містить рослинну слиз, танін, фосфати натрію, калію, і кальцію, арантоін, залізо і трохи крохмалю. Шук розглядає живокіст як заспокійливий засіб, поживна речовина, в'яжучий, відхаркувальний, гемостатичний засіб, проліферант клітини і цілющий засіб. Він використовував живокіст при виразках, раку, кровотечі, ранах, розривах зв'язок, розривах і переломах кісток. Живокіст також використовувався доктором Шуком при бронхіті, кашлі, астмі та інших порушеннях дихання.

Книга The Peoples Desk Reference, by Joseph Montagna, (Lake Oswego; Quest for Truth Publications, 1981) пропонує використовувати живокіст для вогнепальних поранень.

Ми мали значний успіх з окопником за більш ніж 40 років практики. Рослина використовувалося при астмі, порізах, ударах, опіках і ранах багатьох типів.

Паста від опіків з живокосту робиться з рівних частин аркуша або порошку живокосту, масла проростків пшениці і меду. її застосовують безпосередньо до рани або опіку, і додають зверху на шкіру, коли попереднє нанесення поглинається тілом. Немає ніякої необхідності видаляти нижній шар, коли додається більше суміші. У нас є багато чудових історій успіху від використання протиопікової пасти з живокосту.

Останній раз один з наших співробітників Школи природного лікування (ми називаємо його "Професор Кайєнна") випадково обпік руку гарячим оливковою олією під час приготування його на кухонь. Від цієї невдачі вийшли опіки 3 ступеня. Навколо не було ні душі, щоб належним чином обробити рану, з цього чоловік таким пішов в місцеве відділення невідкладної хірургії, щоб горілу мертву плоть зрізали. Вони вичистили опік і повідомили йому, що він потребує пересадки шкіри, якщо хоче повернути функціональність руки. Начальник ЖЕКу сказав: "Ні, спасибі. Якщо якщо немає донора для шкіри, я не хочу зрізати плоть з інших місць мого тіла!" У лікарні його запевнили, що пересадка шкіри - єдиний можливий вихід. Він всерівно відмовився. Але коли повернувся додому, то попросив, щоб його друг: 1) сфотографував руку для документації, і 2) скласти пасту від опіків з живокосту і застосував її на руку. Після кількох тижнів використання пасти живокосту він зміг рухати своєю рукою. Рука все ще кілька зарубцованна, але нова плоть виросла, і чоловік може полность використовувати руку. Розтираю насухую шкіру і використовуючи пасту з Кайєн і формули "Для кісток, плоті і хрящів", чоловік почав покращувати кровообіг, як тільки шкіра знову зросла. Паста живокосту зробила з майже муміфікованих виглядає руки знову живу.
Кілька років тому я повинен був читати лекції в Каліфорнії, близько Сан-Хосе, де тоді жили деякі з моїх родичів. По дорозі на зустріч мене в аеропорту, автомобіль потрапив в аварію. У ньому їхав маленький 5-річний племінник. Автомобільна двері відчинилися, і хлопчика протягнуло по асфальту. Його пальці були стерті до кісток - від нігтя і вниз до вірних суглобу. Його сім'я накладала протиопіковими пасту над руку малюка, і протягом декількох місяців я побачив його знову. Він підійшов до мене і сказав, "Дядя Рей! Дивіться, мої пальці виросли знову! Навіть нігті!" Ось, друзі, це - одне з чудес загоєння, для якого господь залишив плани і технічні специфікації по регенерації тіла. І якщо ми використовуємо залишені нам кошти, то можемо включити ці чудеса в нашу щоденну мудрість.

На думку спадає дуже сумний випадок. Два 9-річних хлопчика гралися з бензином і сірниками. Вони спалили руки до невпізнання. Обидві родини пішли в стаціонарне відділення швидкої допомоги, де їм повідомили, що єдиний спосіб допомогти цим хлопчикам полягав у тому, щоб зробити серію дорогих операцій (вартістю приблизно 10 000 $) і найкраще, що вони могли зробити - це залишити хлопчиків з когтеподобнимі проекціями рук . Одна сім'я погодилася це зробити, а інша сказала лікарям: "Почекайте, спочатку ми хотіли б дещо спробувати." Вони забрали свого хлопчика з відділення невідкладної хірургії і подзвонили мені. Ми використовували на хлопчику пасту від опіків з живокосту, і він показав одужання через кілька тижнів. Його руки, в кінцевому рахунку, відновилися.

У нашій формулі "Для кісток, плоті і хрящів" є живокіст - в якості бази. Її можна використовувати як припарки, або мазі. Вона повинна використовуватися скрізь, де є будь-яке пошкодження кісток, плоті, або хряща. Коли формула використовується належним чином, вона проникає через шкіру, м'язи і навіть відновлює кістка, що розпалася від хвороби. (Див. Наш буклет про "триденний очищення та бесслизистой дієті" для більшої кількості деталей. Крім того, інформаційний бюлетень про "артрит" і "неісцелімих" пояснюють використання формули.)

Окопник - також частина трав'яний лікувальної настойки-антисептика для ран, при ангінах, зубних болях, ударах і т.д. Окопник включений в дихальну формулу, складену згідно моїм специфікаціям.

Одна з наших студенток використовувала комбінацію порошку кореня живокосту, порошку дубової кори, і Кайєн, щоб зупинити кровотечу з рота дитини, якій за один день видалили сім здорових молярів. Його матері дантист сказав, що це нормальна процедура перед установкою брекетів. Коли вони прийшли додому, мати не могла зупинити кровотечу з рота дитини. 4 см шматки марлі опустили у воду, згорнули і потім опустили в об'єднані трав'яні порошки. Потім їх поклали між кровоточащими яснами і тримали там. Марлю міняли приблизно три рази за 20 хвилин. Через соломинку давали відвар грициків. Загоєння було швидким.

Садове культивування живокосту

Існуючий сьогодні в Америці живокіст, легко може бути вирощений у Вашому власному городі. Він розмножується кореневими живцями, а не насінням. Рослини, які ми маємо сьогодні, є дуже міцними, родючими і підійдуть більшості грунтів, якщо вони не дуже кам'янисті або пустельні. Прищепити кореневище навесні. Листя живокосту можна збирати з квітня до вересня. Як згадано, в обговоренні доктора Макаллістер, коріння містять найбільшу кількість аллантоина з січня до березня.

Живокіст не вимагає ніякої спеціальної турботи. Це - пристосовується рослина, яка кидає глибоке коріння. Хоча воно буде процвітати і з мінімальним культивуванням, рослині дуже подобаються сонячне світло і вода. Ми також радимо Вам підрізати квітки так, щоб рослина густо розросталося вшир як кущ, а не расло високо вгору і скручувалося. Цей метод дасть Вам хороший урожай листя. Окопник - багаторічна рослина. Таким чином, він буде відростати щороку без пересадки. Старе листя живокосту багаті калієм, таким чином, Ви можете використовувати їх для компосту.

Виробник живокосту в Salt Lake заявляє, що вона збирає листя живокосту між 5 і 6 годинами вечора, коли цілющі властивості є самими концентрованими. В іншої нашої подруги рослина живокосту росте близько під'їзду. Вона поливає його і збирає листя. Вона не прищеплювала його там спеціально, живокіст в один рік просто з'явився там добровільно і росте дуже сильним. Лоуренс Д. Хіллс (Lawrence D. Hills) дає найточнішу інформацію по великомасштабного вирощуванню живокосту. Подібна інформація може також бути в публікаціях Міністерства сільського господарства США.

Таке чудове рослина, як живокіст, слід вирощувати в кожному саду. Влітку воно може дати родині поживні та освіжаючі "зелені напої". Слава НЕНЬКІ Україні та її нащадкам !!!


Вернуться к началу
 Профиль Отправить личное сообщение  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 2 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot]


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  

Powered by phpBB1 © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Русская поддержка phpBB
Мобильная версия